Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondja egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondja egy férfi a nőnek, hogy tiszteli?

Figyelt kérdés
És milyennek kell lennie az olyan nőnek, akit tisztelnek?
2016. nov. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez nem tul jo oldal erre a kérdésre..
2016. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 icu75 ***** válasza:

Szerintem ezt nem mondja egyik nembeli sem a másiknak. Max egy harmadik valakinek hogy tiszteli xy-t. Persze attól még tisztelheti,érezhető dolog.

Nyilván egy korrekt,őszinte,gerinces,humánus,nem pénzéhes,tisztességes,nem hisztiző és játszmázó,a dolgokat a helyükön kezelő nő az akit tisztelni tudnak. A lista szerintem bővíthető,és persze van aki valamit kevésbé tart fontosnak és stornózza.

2016. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mikor mondja egy férfi a nőnek, hogy tiszteli?"

Amikor úgy gondolja, hogy a nő ezt akarja hallani. Tisztellek, szeretlek, házasságra és babócára vágyom... ezek csak szavak. Arra figyelj, ahogyan viselkedik. Nem csak veled, általában.

2016. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor mondta a barátom először, amikor egy keményebb időszakban kb halálra dolgoztam magam a munkahelyemen. Hazaestem az egyik este és azt mondta, hogy tisztel és igazán büszke rám, hogy ilyen jól helyt állok. Nagyon jól esett. Azóta többször is mondott ilyet, főleg munka terén elért sikerek, vagy nagyobb megpróbáltatások idején. Azóta a férjem, tudom is, érzem is, hogy tisztel, ahogy én is őt.
2016. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen odafigyelek a viselkedésére is. Ajtón előre enged, felsegíti a kabátomat, kedvesen beszél velem, türelmes velem (Beszéltem neki arról, hogy nem szeretném az együttlétet elkapkodni. Mondta hogy semmi gond, nem fog sürgetni. Sokszor megsimogatja az arcom, a hajam, megpuszilja a kezem, de nem tolakodóan.) Anyukáját nagyon szereti, az én szüleimet is ismeri és velük is mindig tisztelettudó. Az eddigi párkapcsolataimban sose mondta egyik párom se hogy tisztelne (bár a viselkedésük sem ilyen volt), és 12 évvel idősebb nálam, úgyhogy ezért lepődtem meg amikor mondta, hogy tisztel engem. 27/N
2016. nov. 27. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ha a férfi által képviselt csinált dolgokban is helyt állsz.

emlékszem én akkor mondtam hasonlót a b nőmnek,amikor eljött velem margit sziget kört futni,amiből persze verseny lett.

igazából levettem,hogy csak a kedvemért jött goy bevágódjon,bár azt kamuzta,hogy szeret kocogni stb.

de a végén úgy összekapta magát,hogy megizzasztott és bár le tudtam volna hagyni,hagytam nyerni.

úgy kifutotta magát hogy azt hittem szívrohamot kap és iszonyat büszke volt arra hogy lehagyott a végén.

2016. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!