Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi kollégám egyik nap teljesen kerüli a szemkontaktust velem, másszor meg mélyen a szemembe néz?

Figyelt kérdés
Aztán másik nap megint rám sem néz és ez folyton változó. Illetve az a különös még a viselkedésében, hogy másokra mindig tesz valamilyen megjegyzést a külső tulajdonságaikra vonatkozóan. Mindig és mindenkire,de rám tényleg soha. Akár a szemébe is mondja az illetőnek, de csak viccelődik velük, tehát nem bántásból. Tudja, hogy nem vagyok sértődős, tehát ezt nem gondolnám, hogy nem mer "beszólni" nekem. A pontos igazság az, hogy én fiatal nő vagyok és a közvetlen felettese, de nincs szigorú főnök, beosztott munkakapcsolat közöttünk.
2016. nov. 29. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Ugyanígy viselkedek én is egy nővel a munkahelyemen. Illetve csak a bámulást illetően.
2016. nov. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. nov. 30. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló volt a szitu, de nem tetszettem neki, nem tudom a mai napig hogy miért bámult. Egy másik nővel összejött, miközben én azt hittem azért bámul, mert tetszik. Úgyhogy én rájöttem, hogy a bámulás nem minden sajnos..
2016. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tettszel neki, és ez is egy jelzés. Lehet, hogy már "piszkos" a fantáziája és megdu..na, csak ha könnyen szerez meg egy pasi egy nőt, akkor általában a könnyen kaphatókat semmibe sem veszik, eldobják.
2017. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!