Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZJG kérdése:

Mi a véleményetek az olyan lányokról akik képtelenek hosszabb ideig szemkontaktust tartani?

Figyelt kérdés
Én nem tudok a fiúknak a szemükbe nézni úgy 3-4 másodpercnél tovább, egyszerűen zavarba jövök. Olyan mintha a gondolataimban próbálna olvasni, és attól félek hogy van valami az arcomon, vagy hogy milyen rosz gondolatai lehetnek magában rólam. Az a baj, hogy egyre többen próbálják felvenni a szemkontaktust velem, vagy bámulnak meg és ez olyan Frusztráló. szerintetek próbáljak ezen változtatni, vagy annyira nem gáz? ( +távolságtartó is vagyok ezen is lehet kellene)

2015. aug. 15. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én se bírom,de azt se lehet tudni ki miért néz,mert sok oka lehet..
2015. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bármeddig képes vagyok. Viszont mikor látom, hogy az illető már mindenfelé tekinget zavarában, próbálok nem a szemébe nézni sokáig. De az a vicc, hogy közben gyomoridegem van és zavarba is vagyok rendesen, HA nagyon bejön a srác, vagy érzelmeket táplálok iránta. :D L
2015. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

engem zavar,elkapod a fejed az illetlenség olyantól aki tetszik neked,és gyávaság is.Szerintem vállald fel és kész.


viszont nálunk az iskolában a szemkontaktust tartani,már mást jelentett sokkal.


azt jelentette,gyertek csak ide mind a 10en nagydarab sittes késes brigád,gyertek meglesztek verve

igaz azok nem lányok voltak,csak egyesével..hehe


na mind1 elkalandoztam


de ehhez képest,egy neked tetsző srác szemébe nézni hosszan nem nagy cucc.

2015. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy zavarba jön.
2017. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!