Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mnitcikepicike kérdése:

Mit gondoltok ez normális? Páromat felhívja telón a haverja, de annak a barátnője folyton átveszi a telefont h párommal beszéljen? Mit akarhat? Vagy ennyire nincsenek barátai? De velem is beszélhetne!

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Öreganyám is regelt a gyakorira?


Téged csak az zavar, hogy veled meg nem beszél? Hajaajj... Túl sok EGO

2016. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég idegesítő lehet a haver csaja. Csajként mondom ezt. Viszont nem hiszem kell tartanod tőle.
2016. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nőként én meg azt mondom, hogy elég idegesítő lehet mind a két nő. Az is, aki elveszi a párjától a telefont, hogy ő beszéljen a haverjával, meg az is, aki ügyet csinál abból, hogy a párja haverjának a barátnője miért beszélget az ő párjával.
2016. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

+1 a hármashoz.


Veled én se beszélgetnék mellesleg, már 3 mondatodból simán leszűrhető, milyen jellem vagy :D

2016. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ráadásul még munkát is ajánlott neki náluk
2016. dec. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!