Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy attól tart, hogy majd más jön hozzám?

Figyelt kérdés

Most úgy adódott, hogy miután végzek a melómmal és hazamegyek senki nincs otthon. (Bátyám messze került, anyukám is messze dolgozik).. Én ennek nagyon örülök, mivel eddig ilyen nem volt.


Barátom azóta minden percet nálam tölt, ami nem baj, mert imádok vele lenni, DE tegnap összekaptunk este, és mondtam neki, hogy aludjon inkább otthon, nem bírom a veszekedést.


Hazamentem ebédelni ma, és hívott, hogy elszaladna mert itt maradt a laptopja.. jött, beszélgettünk és kérdezte, hogy itt aludhat e este, és nem akar veszekedni stb....


Nekem viszont olyan érzésem van, mintha tartana attól, hogy most egyedül vagyok és bárki jöhet...


Félreértés ne essék, eddig is együtt aludtunk, de eddig nem volt gond ha otthon aludt és gépezett...


Szerintetek?


Én 24 L ő 25 F


2016. dec. 1. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán veled szeretné tölteni az idejét minthogy otthon üljön.
2016. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, de eddig nem volt baj, ha este 9re ér ide, mert gépezik...
2016. dec. 1. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem arról van szó, hogy rád akar telepedni, csak élvezi az együtt töltött időt. Ha úgy érzed, hogy több térre van szükséged és néha élveznéd, ha egyedül tudnál lenni: beülni egy kád vízbe, hangosan énekelni, főzni, ... akkor pedig beszéld meg vele. :)
2016. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam, nekem nem ez a gond, vagy a fura... :)
2016. dec. 1. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!