Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt hogy én azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt hogy én azt gondolom hogy "nem elég jók hozzám"?

Figyelt kérdés
mostanába folyamatosan ez megy.. volt barátommal sokat veszekedtünk de olyan dolgokon hogy ő rám mászott, de én még nem akartam, de ő eröltette és eléggé felhúztam magam és mondtam hogy én olyan sráccal akarom elveszteni aki normális és nem erölteti , amire ő megharagudott és hozzám vágta hogy mert hogy nekem ő nem elég jó szerintem.. amikor szó sem volt ilyenről...meg én őt nagyon nagyon szerettem csak nem akartam elsietni, azóta annak vége lett és összejötem egy másik sráccal de mivel én még a régit szeretem inkább szakítottam vele mert nem akarom húzni az agyát.. de nem mondtam el neki hogy azért szakítottam mert a volt barátomat szeretem.. és ő is azt vágta a fejemhez hogy "mert hogy én nem járnék egy olyannal mint ő" Amikor tök jól néz ki, és semmi bajom nem lenne vele, csak nemtudom úgy szeretni.. nemrég össze ismerkedtem az exemnek a haverjával, de tök csak baráti szinten, és kérdezte hogy hogy állok a pasikkal, én meg mondtam hogy akad, de most nem akarok senkivel járni.. mire ő elkezdi hogy azért mert hogy "biztos túl jónak érzem magamat hozzájuk.." amikor k*vára nem ilyen vagyok, és egyáltalán nem vagyok egoista, meg sztem nincs is mire,egyszerűen csak nem akarok könnyű vérű lenni.. vagy most mit csinálok rosszul?nemértem..
2013. jún. 17. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát pedig lehet, hogy fent hordod az orrod csak te nem veszed észre.
2013. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

meddig várathattad szerencsétlen? 3 hónapnál tovább ? mert akkor nem csodálom h csóri csávó letargikus lett és még olyanokat mondasz neki h önbizalmát tényleg lerombolod (nem vagy neki jó gondolatok)

de azért eléggé furcsa vagy már ne haragudj

2013. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Allig múltunk 1 hónapossak amikor ez történt.. úgyhogy nem hiszem hogy 'nagyon sokat vártam volna el'..
2013. jún. 17. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:

hm

akkor ez kutyulvány de nagyon

bár én exhez nem mennék vissza a helyedben egyszer vége lett és tuti volt oka h vége lett

2013. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert tényleg azt gondolod.
2013. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vártál volna sokat, de amit mondtál az exednek TAPLÓ DOLOG VOLT! teljes mértékben együtt tudok érezni azzal, aki megharagudott.. miért nem lett volna egyszerű megmondani, hogy "még nem szeretném édesem"...idióta
2013. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Elmondásod alapján, így látatlanban, azt gondolom hogy olyan pasikat fogtál ki, akiknek el kéne egy kis önbizalom:) Meg kitartás, na és jó modor! Biztos jól nézel ki, ők meg nem tudnak mit kezdeni Veled:)


Üdv,

SevN

2013. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!