Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elítélnétek egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélnétek egy lány azért, mert több rangos szépségversenyen is részt vett, ahol helyezéseket ért el, tette mindezt azért hogy önbizalma legyen?

Figyelt kérdés
Itt olyan példára gondolok, hogy azért ment el rájuk, mert régebben sokat csúfolták, megbélyegezték, és 20éves korára kikupálódott, és hogy helyre tegye az önbizalmát elment pár szépségversenyre ahol helyezést ért el. De csak ezért csinálta.

2016. dec. 2. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2016. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ha számára ismeretlen fogalom a "szereposztó dívány". :)
2016. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Mas modja is van ennek. Ezek belepok dubaiba csak.
2016. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Irtózom a szépségversenyektől, így a versenyzőket is messzekerülöm.
2016. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2016. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

az ő dolga, de én ilyen lánnyal nem kezdenék


mert van egy olyan sztereotípia az emberben hogy ezek a lányok buták és csak a szépségük van, nem akarnak majd gyereket szülni, mert oda az alakjuk, beképzeltek és csak a gazdag pasikra vágynak

ha összejönne is valami mindig ott lenne bennem, hogy majd jön egy jobb pasi, vagy egy gazdagabb, továbbá hogy nekem keljen finanszírozni a hülyeségeit.


nekem annyira nem is jönnek be a szépségversenyes lányok, kevés amelyikben látszik valamiféle egyéniség.

2016. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A mostani vajnaasszonyfeleben pl alig volt szep es vicces volt nezni, ahogy erolkodnek. Elso 3-ba is kerulr be nem szep csaj ott.
2016. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én attól a Klaudiától voltam rosszul, mindenütt mutogatja magát, pedig borzasztó majom feje van. Kérdésedre a válasz kérdező: nem, nem ítélném el a lányt. Ha megnyerő a modora, van kisugárzása, kedves, bájos, szerény, és nem vált beképzeltté, szerintem semmi baj nincs vele.
2016. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Sőtt jól tette ha valóban segített ez neki.


Viszont a szépségversenyekről megvan a vélemenyem:

Könnyű olyan dologgal villogni amit a természettől kaptunk. (jó, lehet most mondani hogy arra edzeni kell meg minden, de egy csúnya nő is edzhet 100* keményebben mégse lesz szépségkirálynő)

2016. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem, sőt nagyon tetszene amit csinál. Remélem használt az önbizalmának.
2016. dec. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!