Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik lány kételkedik több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik lány kételkedik több hetes beszélgetés után is hogy biztos csak szexet akar a férfi tőle, azt ott kell hagyni?

Figyelt kérdés

Több ilyet is olvasni, hogy a lány után megtesz mindent egy férfi, meg mindig beszélgetni próbál vele, de a lány abból is csak annyit szür le hogy Biztos szexet akar.. Nem értem az ilyen lányokhoz hogy lehet közeliteni hogy ne arra következtessen hogy biztos csak szexet akar..

De egy ilyen lánynak valami baja lehet?


2016. dec. 2. 08:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. Pl sokan kihasználták és megunta a férfiak játszmáit.

Mondjuk, ha valaki eléggé rutinos, akkor azért ki lehet szűrni könnyen, hogy mi a férfi valódi szándéka, csak van aki olyan ügyesen tud manipulálni, hogy nehéz.

2016. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Egyszerű....olyan baráti viszont kell kialakítani amikor már tisztázni lehet hogy nem szexet akarsz tőle. Ennyi. Én így szoktam. De ahogy érzem a kérdésből...a probléma abból lehet hogy é
2016. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
*abból lehet hogy nem akar beszélgetni mert nyomulásnak érzi a helyzetet már. (Bocs előbb lemaradt)
2016. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%
Ha emiatt otthagyod, mert pár hét alatt nem feküdt le veled, akkor nem szereted és nem is vonzódsz hozzá megfelelően. Ha igazán tetszene neked akkor ennél sokkal tovább tudnál várni. Egyáltalán nem a lánnyal van baj ilyenkor. Ha te azonnal szexet akarsz, akkor neked is szexre kellenek a nők.
2016. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
18%
Jézusom...18 körül lehetsz.:))Akit kihasználnak,ő maga tehet róla.A nőknél gyakori,hogy amint szépen néznek rájuk,szépeket mondnanak,máris a nászindulót fújják gondolatban.Nem tudnak lazák lenni.Mondom ezt nőként.Úgy hogy hülyeségeket én is csináltam,de szerencsére felnőttem,tapasztaltam.Amelyik lány azt hiszi,hogy csak szexet akarsz,nem akarod megismerni,azt hagyd is,mert belső problémájavan,valószínűleg azért,amit az egyes is mondott.Az ilyen,míg nem oldja fel magában,vagy segítséggel a korlátokat,csak szenved,nem érdemes teperni utána.De én sem értem,miért van ilyen sok belőlük.Naná,hogy szexet akar a pasi előbb-utóbb.Főleg,ha már elég idős.
2016. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%
Azért ez nagyban függ attól is, hogy miről beszélgettek. Ha pl. nem kérdezel róla semmit, több hét beszélgetés után se tudsz róla semmit, és minden második beszélgetés arról szól, hogy mit tennél vele az ágyban, akkor teljesen reális, ha azt érzi, hogy csak szexre kell.
2016. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
9%
Az maradjon szingli. Nem kell minden nyomorultal foglalkozni.
2016. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
33%

A nők idióták.

Ha egy férfi kívánja őket, akkor szemét disznó és csak szexet akar.

Ha meg nincs szex, akkor az a baj, mert nem érzik magukat nőket.

Nem lehet ebből jól kijöni, egyszerûen el kell kerülni őket messziről.

2016. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%

Honnan lehet tudni hogy egy ferfi szexet akar?


Onnan hogy lelegzik.


Honnan lehet tudni hogy nem csak azt akar hanem komolyabb szandekai vannak?


Na az mar fogos kerdes.

2016. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
4. válaszoló: Szövegértésből 1-es.. :S
2016. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!