Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Van kedvenc női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van kedvenc női parfümötök?

Figyelt kérdés

Sokkal próbálkoztam mostanában, de valahogy egyiket sem érzem az igazinak...

Most azok kérlek ne írjanal, akik a "természetes női illat" hívei :)


2016. dec. 3. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem egy férfi nem hogy a női parfümök, de még egy férfi és női parfüm között se tud különbséget tenni.

Legalábbis magamból kiindulva az összeset ugyanolyannak érzem kb., szóval teljesen mindegy, mit fújsz magadra.

2016. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Őszintén, azt szeretem, ami még nincs kifújva.

Színház, mozi, étterem, stb, akkor meg nekem teljesen mindegy, csak ha hazaértünk, mossa le.

2016. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért gondolják a férfiak, hogy a nők nem izzadnak meg és természetes szivárványillatuk van egész nap...
2016. dec. 3. 08:32
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy mit fúj magára. :) Nagyon is észre lehet venni, hogy az adott parfüm férfi vagy női-e.


Sok női parfümöt nem ismerek név szerint, de pl az egyik, ami nekem nagyon bejön, az a Mexx, mint márka. Annak is a Woman és a Spring Edition. Ha jól emlékszem, még az Yves Saint Laurent a másik parfüm neve talán. :)

Én is használok Mexx-et, persze férfi változatot, illetve még Beckham-et, de a kedvenc mindig is a Hugo Boss Bottled marad.


30F

2016. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem aki férfi létére parfümöt használ, az egy csíra, puhap-csű zsúrpubi, dehát ki milyen környezetben él, felétek biztos a parfümözés a normális.
2016. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

"Nem tudom, miért gondolják a férfiak, hogy a nők nem izzadnak meg és természetes szivárványillatuk van egész nap..."


A parfüm nem az izzadságszag leplezésére szolgál.

Azt szappannal és dezodorral kell megoldani. A parfüm csak egy +, a nem büdös testen.

2016. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez minden lánynál más, szóval én nem tudom azt belőni, hogy melyik milyen illat, csak tudom, hogy a lányismerőseim között van Zsófi illat, Kitti illat, Dóri illat, meg Kata illat. :D Viccet félretéve, szerintem számít, és egy nem túl erős, diszkrét illat nagyon is bejön. 23/F
2016. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ugyanaz a parfüm is más más emberen.

Van egy, aminek a reklámja tetszett meg, rajtam imádják.

Máson meg fura, meg az alapparfüm se tetszik nekik.

2016. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen, egy asszony illata.
2016. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, Kenzo vagy Cat Deluxe at night, esetleg Playboy for women. Többi nevét nem tudom, de szeretem a fűszeres, édeskésebb parfümöket, viszont egyaránt a citrusosabb, frissítőbb nyári illatvilágot is. A legjobb parfüm azonban a füleitek mögé kent puncinedv.
2016. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!