Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme az expároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az expároddal megpróbálni újra?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány. Tudom sok ilyen kérdés volt már feltéve.

H*lyeség miatt mentünk szét, amit nem beszéltünk meg, valamint benne volt a párom exe is a dologban aki folyton zaklatott.

Azóta tisztáztuk a dolgot kettőnk között. Jól el is beszélgetünk itt a neten. Viszont ő folyton találkával nyaggat. Én meg nem vagyok benne biztos, hogy ha meglátom nem tudok nemet mondani...félek az exétől és attól is hogy végül nem fog működni.


2016. dec. 3. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy min vesztetek össze, na meg hogy előtte a kapcsolat milyen volt
2016. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ^^ :)
2016. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó kapcsolat volt. Jól megértettük egymást és egyben ő volt a pszichológusom is aki lelkileg rendbe rakott.

Az exe matt mentünk szét. Viszont a szüleim ellenzik a dolgot, mert szerintük jobbat érdemlek.

2016. dec. 3. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Esete válogatja. Ismerek olyanokat, akiknek működött. Nekem még nem volt olyan expárom, akire azt mondanám, hogy lenne értelme újból megpróbálni.
2016. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nincs értelme. Pár hónapig utána még működhet, de én még nem tapasztaltam, hogy valaki az exével sokáig húzta volna. Nincs sok értelme az ilyen felmelegített kapcsolatoknak, de persze előfordulhat, hogy működik. De gyakoribb, hogy utána újra szétmennek.
2016. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. dec. 3. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve a körülményeket, én azt tanácsolnám, egy kiadós SZEMÉLYES beszélgetés után gondold át.


Az internetes beszélgetések sok eseetben nem vetítik le az ember valós hozzáállását.


Ha személyesen beszéltek erről, megnyugtatólag hat rád, mármint biztosít afelől hogy ez nem fog újra megtörténni, akkor mindenképp adj egy ÚJ esélyt, hiszen gondolj bele, Ő tanulhatott ebből, érezhette milyen elveszíteni azt akit igazán szeret.


Szerintem menj el arra a találkára. Veszíteni valód nincs.

2016. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Van olyan ismerősöm, akik szétmentek anno, eltelt 1-2 év, majd újra összejöttek, és azóta is boldogok. Nem az számít, hogy volt-e már köztetek régen kapcsolat, hanem hogy meg tudtátok-e beszélni azóta a hibáitokat, tudtatok-e változni, és hogy tudtok-e új lappal indulni. Ha igen, akkor vágjatok bele, és figyeljetek jobban a kapcsolatotokra, mint korábban.
2016. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 év után összejöttem az exemmel, és ugyan az nem működött másodjára sem, ami először. De nagyon szerettük egymást, de nem ment ennek ellenére sem.
2016. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. A régi problémák ismét felszínen lesznek.
2018. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!