Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy idősebb nő azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idősebb nő azt mondja a barátnőjének egy fiatalabb pasiról, hogy : cuki, az kb. mit jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap sikerült meghallanom egy szórakozóhelyen ezt a rólam szóló megjegyzést, miközben egy 40 körüli nő mondta a barátnőjének. Utána észrevették, hogy valószínűleg hallottam és ezután egymásra mosolyogtunk, ők egy kicsit zavarba jöttek aztán ennyi. Hirtelen én nem tudtam, hogy mit kezdjek ezzel a szituval. Régebben mondtak rám párszor hasonlókat, de így 23 évesen most ezt újra hallani kicsit furcsa, volt mégha egy idősebb hölgy mondta is. Nekem tegnap pl. meg úgy mostanában általában egyáltalán nem jut eszebe, hogy "cuki" lennék, és mégis valakiből ezt a hatást váltottam ki, amit nem is tudtam hirtelen hova rakni. Szerintetek, hogyan tekintsek erre a jelzőre hasonló helyzetekben a jövőben?


Köszönöm



2016. dec. 4. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nálam a cuki nem szexuális jelentésű. Mint egy kisbaba. Megcsipkedném a pofiját. Pedig huszonéves vagyok.
2016. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig a cuki jelzőt használom olyan pasira is aki bejön nekem :D És én is huszonéves vagyok, szóval eléggé üti az elsővel a véleményünk egymásét :D
2016. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A cukiról nekem is egy kisgyerek ugrik be, nem férfi.
2016. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose tudnám egy férfira azt mondani, hogy cuki. Egyébként sem használom ezt a pár éve (újra) divatba jött szót, de ha használnám, akkor is inkább egy kisbabára, egy kölyökkutyára, vagy egy cuki kis rózsaszín, fodros bébiruhácskára mondanám.


Pár éve a "helyes" szó helytelen használata miatt keveredtem konfliktusba, ugyanis nekem a helyes azt jelenti, hogy jó ránézni, van benne valami kellemes, még ha nem is szép. Aztán megtudtam, hogy ma a helyes azt jelenti, hogy jóképű, sármos férfi. Na puff neki...

Na, az egészből csak azt akarom kihozni, hogy magam is idősebb nő lévén, nekem furcsa, ha negyvenes nők cukiznak egy férfit. Valószínű, hogy a tini gyerekeiktől vették át a szót :)

2016. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt jelentette hogy eljátszadozna veled de komolyan nem venne.
2016. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az öregeknél a cuki az naaagyon nem azt jelenti amire gondolsz. Az ő fiatalkorukban a férfi nem volt cuki. Elég ha vetsz egy pillantást öregapád régi fényképeire.
2016. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én simán mondom a pasimra, hogy cuki. Mert vannak részletek az arcon és a viselkedésében, amik cukik. Mindenképpen pozitív jelző, nem degradáló. Egyébként a legcukibb dolog a világon a tengerimalacok, a pufi kis lények. :D
2016. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos, nézd, szerintem például egy kölyökkutya cuki. Aki számomra vonzó, arra nem a cuki szót használom.
2016. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mentek a zöldek!
2016. dec. 4. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én arra szoktam mondani, hogy cuki amikor látok egy helyes, mosolygós pasit aki fiatalabb nálam egy tizessel. Pedig nem vagyok annyira vén (28).

Ezt a jelzőt férfira nem szoktam használni, szóval gondolom valam hasonló lehetett ott is, fiatal voltál hozzájuk. :)

2016. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!