Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, h ilyen kijelentések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, h ilyen kijelentések után ideges vagyok?

Figyelt kérdés

A párom mostanában annyira fura kijelentéseket tesz, h először viccesnek tartottam, nem tudtam magam felhúzni rajta véletlenül sem, de mostanra már furán sokszor "viccelődik" ezzel. A munkahelyi kolléganőkkel kapcsolatban. Tegnap is megkért, h ma vágjam le a haját, mert új kolléganők érkeztek a céghez és jól kell kinéznie (nevetve). Persze én ezt már az utóbbi időben nem tudom viccként felfogni, főleg, h elejtette azt a mondatot pénteken, h a kollégája folyamatosan forog egy ott dolgozó nő után és próbálja őt is buzdítani, h tegyen hasonló dolgokat, megjegyzéseket, h "húú, de jó nő!" mint ő... Vagy h az egyik kolléganője milyen csinosan öltözködik, figyelemfelkeltő stb.

Pénteken lesz nekik céges karácsonyi vacsora és valamiért rettegek, h esetleg ott kialakulhatnak bármilyen összemelegedések :/

Van okom egyáltalán félni? Vélhetem ezeket jeleknek, h valami baj van? :/ Vagy már csak én gondolom "uncsinak" ezeket a vicceket és veszem komolyan?


Köszönöm a véleményeket!


23/L


2016. dec. 4. 14:02
1 2 3
 1/30 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ha azt írom hogy a párod egy tapló megsértődsz rám ?
2016. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Minden viccnek a fele igaz, szokták mondani.

Én a helyedben elbeszélgetnék a pároddal, hogy most csajozni jár be vagy dolgozni?

2016. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1. Nem, nem sértődök meg, mert ez valamiért már nekem is sok és én is bunkó dolognak tartom.

Egy külföldi cégnek dolgozik, ami elég komoly és gondolom eleve felkelti egy pasi figyelmét az ott dolgozó nők, mert alapjában véve nem buták és jól fizető is a firma. Ebből adódóan ilyenkor kisebbségi érzetem támad és nem érzem magam elég jónak semmiben sem :( Nem 1x elmondtam neki, h mennyire önbizalom hiányos vagyok, de szerinte nincs okom annak lenni... Még ilyenek után sem :)

2016. dec. 4. 14:10
 4/30 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerű. Melegedjenek csak össze, aztán engedd útjára.
2016. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
2. Ha összezörrenünk valamin, vagy én rossz passzban vagyok és egyedüllétre van szükségem, akkor jön a "figyelmeztetés", h "majd egyszer lesz okom félrelépni a hisztik miatt..." Ebből már azt szűrtem le, h talán van neki kinézve valami nő, csak még nincs "oka" lépni..
2016. dec. 4. 14:15
 6/30 anonim ***** válasza:
44%

3: Megsúgom halkan, hogy minden irodai környezetben ez megy. Legyen a férfi egy tanulatlan proli, vagy egy többdiplomás mérnök. Nálunk is ez megy.


Annyi a különbség, hogy a te barátodnak nincs annyi esze, hogy otthon ne mondja, ezáltal is gerjesztve a feszültséget. Ja igen és ez nem csak a férfiak sara, a nők is fülig benne vannak és marhára élvezik.

2016. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
6. Én gondoltam, h megy hasonló, csak nem gondoltam, h ennyire az orromra kell kötni.. Sose vallom azt, h férfi ne nézzen meg egy nőt, nem erről van szó! De én ha megnézek egy férfit, akkor nem ecsetelem neki, h "képzeld, ez milyen jól néz ki ebben..."
2016. dec. 4. 14:18
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Bízz abban, hogy Újévre egy értelmesebb férfival hoz majd össze a sors. :) Akit szeretünk, azt építjük...
2016. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Komolyan, nem hiszem, h túldramatizálom... Én igyekszem neki jó lenni. Mindig készítem neki a reggelit, a kaja az asztalon van ebédnél és vacsoránál... Ágyban is kreatív vagyok. Szóval nem értem, h mi lehet bennem a hiba. Az h vannak rossz napjaim. De kinek nincsenek?
2016. dec. 4. 14:25
 10/30 A kérdező kommentje:
Jaj a másik,h aztán más előtt jön a kiskutya nézéssel, h ő mennyire hízeleg nekem, de azt senki nem látja, h miket mond és csak azt látják, h én "játszom" a sértődöttet, miközben ő milyen aranyos...
2016. dec. 4. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!