Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha nem lenne barátnőm, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha nem lenne barátnőm, akkor ez lenne meg az lenne. " stb. tipusú kijelentések mégis mit jelentenek a férfiaknál? 21/l

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Megdugna.
2016. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy sajnáltatni akarja magát és kifogásokat keres. Ha nagyon akarna TÉGED, akkor a barátnőjét 1 perc alatt dobhatná mivel nincs összeláncolva vele élete végéig. Amúgy meg mint ahogy az #1 írta a legtöbben a dugást akarják ezzel a szöveggel és ezért mert neki valakije van "tiszteletbe kell tartanod" hogy ő titokba is tartaná hogy dugtok.
2016. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyes jól írta. Tömören szexet jelent, semmi mást.
2016. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Erre, rendes nő azt válaszolja, jó rendben, dugjunk egyet, úgy is arra próbálsz rávenni.
2016. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy be akar nyalni olyankor valaki, amikor ilyet mond.

És elérni azt, hogy akard őt, és egyszer legalább dugj vele. Persze esze ágában sem lenne komolyat, csak rést akar.

De így próbálkozik manipulálni a nőt. És elég buták sokan, hogy be is vegyék.

2016. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
11%
"Gyere babám, dugjunk!"
2016. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismétlem: "HA nem lenne..." /de van/
2016. szept. 9. 21:49
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
Felhívjuk a figyelmedet, hogy mi most nem az Óz, a csodák csodáját adjuk elő, 10 felvonásban. Mi azt mondjuk, ami eztán 98%-os valószínűséggel bekövetkezik.
2016. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Hogy dugni jó lennél és elvárná, hogy diszkréten tegyétek.


Story time:


Találkoztam egy beülős helyen egy férfivel, egész este a barátainktól különülve beszélgettünk, elcsattant egy csók. Számot cseréltünk, ígérte, hogy randira hív. Olyan jól elvoltunk egész este, hogy egy romantikus komédia is kezdődhetne így. Eltelt 1 nap, majd 2, majd 3, nem hívott én pedig letettem róla.

Az első találkozásunkhoz képest eltelt kb 2 hét ismét összefutottunk véletlenül. Ekkor közölte, hogy barátnője van és bűntudata volt ezért nem hívott fel. Majd jöttek az általad felvázolt mondatok egy halom bók kíséretében. Ott hagytam és visszamentem a barátaimhoz.

3. találkozás újabb kb 2-3 hét elteltével. Odajött, jópofizott, hirtelen "tönkrement" a kapcsolata a nőjével, majd felvetette, hogy mi lenne ha hazamennék vele mert a lány nincs otthon éppen dolgozik....

nem mentem vele haza.


Vond le te a tanulságot :)

2016. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!