Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt az exem édesapja, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt az exem édesapja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az exemmel 3 és fél évig voltunk együtt, de az utolsó év már csak szenvedés volt, teljesen elhidegültünk. Most szeptember elején szakítottunk végleg. Aztán hirtelen és váratlanul egy régi ismerősömmel összesodort minket az élet, és az exem mellett soha nem éreztem ilyet. A szakítás óta néha keresett, hogy próbáljuk meg újra, de nemet mondtam. Majd tegnap kaptam egy SMS-t, miszerint meghalt az édesapja, akivel nagyon rossz volt a kapcsolatunk. És most bűntudatom van, hogy teljesen egyedül maradt. Egész nap ír nekem,válaszolgatok, de csak sajnálatot érzek, semmi mást.

Szerintetek mi ilyenkor a helyes? Mit kell tenni?

20/L



2016. dec. 4. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
A helyedben felajánlanám,hogy ha valakivel beszélni akar,kisírhatja magát a vállán és hogy legyetek barátok.3 év az 3 év.
2016. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3,5,bocsi
2016. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mond, hogy részvéted, de nem akarod vele újra kezdeni. Ne használja fel az apja halálát arra, hogy megsajnáld, és majd ha nagy boci szemekkel rádnéz és elsírja magát, akkor sajnálatból újrakezded vele.

Csak mert nagyon olyan szaga van a dolognak. Ha beszélgetni akar, akkor tegyétek nyilvános helyen.

2016. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ezt csak akkor ajánld fel, ha nem teher. Nekem is halt meg szülőm, egyedül voltam, de éreztem, hogy kit lehet ezzel zaklatni, és ki az, aki nem nagyon tud mit kezdeni a helyzettel.
2016. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondj neki részvétet, esetleg beszélgess vele, de azt ne hagyd, hogy emiatt zsaroljon, hogy ő milyen nehéz helyzetben van, kezdjétek újra.
2016. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Se családja, se barátai?
2016. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

exed.

Mit foglalkoztok még egymással?


Ő problémája, neki kell túllennie rajta. :)

Ha kért segítséget, és te is akarsz segíteni neki, akkor segíthetsz, de mást nem kell tenned.

2016. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az exed, mit foglalkozol vele?! Szánalmas, hogy ezzel akarja ismét felvenni veled a kapcsolatot.
2016. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy azt akarja, hogy bűntudatom legyen. De ahogy írták 3 év, az 3 év... Sokáig voltunk egymás életeinek részei, de most úgy érzem, ez már nem tartozik rám.
2016. dec. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!