Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha jóban vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha jóban vagyok az egyik haverom barátnőjével?

Figyelt kérdés
Neten szoktunk dumálni, többnyire semleges dolgokról, néha viccelődünk, de nem flörtölünk. Őket még nem kérdeztem meg, hogy ez jelent-e problémát számukra, de ha így lenne, akkor gondolom egyikőjük sem állna velem szóba vagy jeleznék, hogy átestünk a ló túlsó oldalára. Huszonévesek vagyunk.

2016. dec. 4. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán :D mi is beszélünk egymással a barátom haverjaival, mindenki mindenkivel, jó mondjuk nem sokszor, de tudjuk hogy nem akarunk egymástól semmit a barátkozáson kívül. Mondjuk azt nem tudom, hogy te akarsz-e valamit a lánytól :D L/22
2016. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semmit, csak barátként tekintek rá.
2016. dec. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!