Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem szilveszterkor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem szilveszterkor egy haverom volt barátnőjével. Ma viszont megtudtam, hogy a srác még mindig szereti. Mi legyen? (21F)

Figyelt kérdés
Elmondjam neki vagy tartsuk titokban? (a lány már elmesélte a barátnőinek) ja a lánnyal megbeszéltem, hogy ez csak egyszeri dolog volt)
2011. jan. 5. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb is ha elmondod, egyrészt mert ha mástól tudja meg, másrészt egy barát nem titkolja el ezt.
2011. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a mai világot.Szélsőségesen abszurd.

A fiatalok össze vissza lefeküsznek összejönnek egymással szakítanak miegymás(ezt tudjuk be annak hogy ilyen a világ manapság kész passz).Ugyanakkor az egykori ilyen csip csup kapcsolatokra is akkora tekintettel kell lenni mintha jelenleg is tartó házasságról lenne szó....nem érzi itt más az ellentmondást??

Vagy házasodjanak az emberek össze és aki ebbe belepofátlankodik kívülről az legyen megbélyegezve utolsó gazfickónak.......vagy akkor legyen ez a nőfaló pasifaló szemlélet de ha már jóformán a fél város megvolt a város másik felének akkor ne kelljen környezettanulmányt készíteni hogy 2hónappal ezelőtt ebben olyan fickó is járt akinek rosszul esne ha én lennék ennek a lánynak az n+1edik.

2011. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki jobb esetben egy csak ha nem mondod el neki és mástól tudja meg akkor minimum 4 csatt max rugdosás és egyéb dolgok... Minek kellett megtenned tudtad hogy a barátnője volt csináltad vállald a felelősséget (itt általában nem a lány a hibás) mert nem hiszem el hogy a mai világban egy fiú nem tud ellent mondani... De ez a ritkább féle férfi aki ellent tud mondani ha nyomul is a lány és tudja hogy van volt barátja nemrég... Mert ugye a pasiknak csak a f@szuk jár az agyukba (tisztelet a kivételnek)
2011. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

19:19 abszolut egyetértek.

tökhülyeség ez hogy egyszer valamikor jártak akkor most ne feküdjön le akárkivel, nincs már SEMMI közük egymáshoz. szakitottak, innentől kezdve VÉGE, mindegyik csinál amit akar... nem? sose értettem...

2011. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyuri, szerintem nagy hibát követtél el!!!

Fannit is megkaphattad volna és azzal nem bántassz meg senkit. Mert nem csak egy embert bántottatok meg.


Ja ha csak a kérdésre válaszolok, mondd el, mert előbb utóbb minden kiderül.

2011. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:23!


Csak lehet ,hogy úgy szereti a srác hogy a csaj is még vonzódik hozzá magyarul még járnak . Valaki erre is azt mondja hogy "volt"

2011. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!