Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert eppen VELE vagy? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert eppen VELE vagy? Mit tud, amit mas nem?

Figyelt kérdés
Nemet irjatok legyszi!
2016. dec. 4. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha valakivel vagyok, akkor Ő; megfogott, szeretem, felnézek rá, tisztelem, jól érzem magam vele, megnyugtat, mellettem van,megbecsülöm.. " elvarázsol " ! Ilyet egyszerre több ember iránt nem lehet érezni, sőt, egy életben Nem Túl sokszor lehet érezni! És még ritkábban viszonzott.
2016. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Azért vagyok vele, mert nagyon hasonlóak vagyunk. A gondolkodásunk, a véleményünk, a világlátásunk, terveink, jövőképünk, hátterünk, minden stimmel. Egyetértünk a legtöbb dologban, így egyrészt nem igazán vannak konfliktusok, de ami fontosabb, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, teljes az összhang. Majdhogynem a találkozásunk első pillanatától kezdve szavak nélkül is értjük egymást.


A fentieken kívül abban egészen biztos, hogy különleges (amúgy, az én szememben valóban meglehetősen egyedi), hogy megért, nem "elfogad", hanem olyannak szeret, amilyen vagyok, megalkuvás nélkül. A gyengeségeim, hibáim, a rossz hangulataim, a hisztim, mindent. Nem vagyok egy könnyű eset, a korábbi kapcsolataimban kiderült, hogy akármennyire is azt hittem, milyen jól választottam, az "én"-faktort nehéz volt kivenni az egyenletből, és hosszú távon eddig ezzel még senki sem tudott megbirkózni- ő meg nem, hogy megbirkózik vele, de örömmel öleli a keblére, és szeretettel fogadja.


Ja, és a slusszpoén: nem papucs, kiáll magáért, szembeszáll velem, ha kell, és mindezt úgy teszi, hogy nem érzem ellenem irányuló támadásnak, kritikának, sértésnek vagy felháborítónak. Ő az egyetlen ember, akit ismerek, és ezzel a varázsképességgel rendelkezik. A legközelebbi barátaimat meg a családomat is beleértve.

2016. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szeret, elfogadja a szeretetemet, azonos a jövőképünk és meg tudok bízni benne

22/L

2016. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Költőnő? ***** válasza:
60%
Azért, mert jó ember és mert úgy szeret, hogy nem okoz vele fájdalmat.
2016. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mert elérhető volt - ez most persze csúnyán hangzik, meg nem elég romantikus, meg húú, de ciki, de lényegében minden kapcsolatnak az ez első kritériuma. Sophie Marceau-val sem azért nem jöttem össze a Házibuli megnézése után, mert biztos nem is olyan jó fej, hanem mert esélyem se lett volna rá.


Másrészt mert egyenlő társként tudok ránézni, sőt, egyes dolgokban akár felnézni rá. Tehát kellően életképes, okos, értelmes, érett (és a saját hiányosságaihoz - meg az enyémeimhez is - érett módon áll hozzá), szellemes stb. Tehát tényleg az egyenlő partnerem tud lenni, nem csak az oldaldíszem. És ő is egyenlő félként állt hozzám már az ismerkedés óta, tehát partnerként, soha nem volt meg ez a "te vagy a férfi, szóval ez meg ez meg az a te dolgod, én meg majd bírálom, hogy mennyire jól teljesítesz" hozzáállás.

Emiatt is éreztem úgy hogy érte érdemes tenni.


Sok egyéb lány is lett volna, akik elérhetőek lettek volna, sok közülük csinosabb is, de rájuk nem tudtam így tekinteni, ezért addig vártam, amíg találtam egy olyan nőt, akire viszont igen.

Ő volt az.


Férfi, 29

2016. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%

Én nem hiszek a "más nem tud annyit mint ő" dologban. Talán ezért nem is vagyok senkivel...


Bár nem, nem ezért, hanem mert megőrültem. Ez van, szprájt

2016. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ő az én Edward Rochesterem.
2016. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

szeret engem, és elfogad amilyen vagyok

én is nagyon kedvelem őt, minden együtt töltött idő ajándék :)


24f

2016. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én már hittem pár lányról, hogy ő más, mint a többi, de aztán utólag mindig rájöttem, hogy tévedtem. Most már nem tudok hinni se.
2016. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noblesse Oblige ***** válasza:

Őszintén tudunk kommunikálni. Ez valljuk be, nagyon nagyon kevés emberrel működne. Amikor olyan szinten barátai is vagytok egymásnak, hogy még azt is elmondhatod neki ki tetszik neked nagyon.

Azért jöttünk össze, mert sok volt a közös pont, közös érdeklődés. Egy húron voltunk. És megbízható ember. Márpedig nálam a bizalom lett a világ legértékesebb árucikke.

2016. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!