Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akik játszotok egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik játszotok egy lány érzéseivel. Miért teszitek? Lányok szerintetek miért teszik?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

játék = szórakoztató

minden bizonnyal azért teszik, mert jó érzésekkel tölti el őket, hogy irányíthatnak

2016. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Játszáknak hívják ezeket, amik lényege, hogy valamilyen módon a másik felé kerekedjél. A mozgtója általában leghátul mindig az önbizalomhiány, és persze az, hogy elfelejti az illető, hogy honnan jött. Elég sok ilyen önismereti dolgot néztem az utóbbi időben ajánlom figyelmedbe Csernus Imre előadásait, melyek közül többen is van szó az általad említettekről.


Itt van például egy: https://www.youtube.com/watch?v=DkmuUItEs40


23F

2016. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz játék alatt?


Pl. az nálad játszadozás, ha te azt hiszed, hogy odavagyok érted, csak mert udvarolok neked, és te meg belém szeretsz ennek hatására, meg azt hiszed, hogy minden csodás innentőo kezdve, aztán kiderül, hogy hát én végül mégse téged akartalak?


Mert ez pl. nem játszadozás, ilyenkor jellemzően az van, hogy egyszerűen az udvarlás alatt nem tudtál meggyőzni arról, hogy tényleg te kellesz nekem, így egy idő után levomtam a következtetést, hogy nem is fogsz tudni.

2016. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 először igaznak gondoltam amit írtál de rájőttem, hogy azok a fiúk akik játszanak azok közel sem udvarolnak nem az olyan pasikra gondoltam. Hanem az olyanokra akik szépen bánnak a szavakkal annyira hogy megadom a bizalmat hogy a közelembe kerüljőn majd játszik egy kicsit egyre szebbeket monnd olyanokat amiket elhiszek majd letaszít a mélybe.
2016. dec. 4. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Mert velem is játszottak. :)
2016. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is játszanék velük, ha meg lennének hozzá az adottságaim. Kérdezés nélkül madzagon rángatnám őket.
2016. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem játszadozni akarnak, csak dugni. Ennyire egyszerű.

Nem akar semmit, kapcsolatot főleg nem, de azt már megtanulta, hogy mit kell mondani a nőknek, és hogy kell viselkedni, hogy minél előbb eljusson a "kapcsolat" arra pontra, ahol a nő letolja a bugyiját.

Aztán mivel neki más célja nem volt, mint egy újabb strigula az ágy lábán, ezért lelép, és nem mutat már semmilyen érdeklődést.


A nők (is) pedig ilyen esetben is hajlamosak arra, hogy kivetítsék az érzelmeiket a pasira, és azt hiszik, ha ők fülig szerelmesek, és megőrülnek a másikért, akkor ez az érzés kölcsönös. Fel sem merül bennük, hogy ezt csak ők érzik egyedül, a pasi pedig csak szerepet alakít, így mikor kiderül az igazság, akkor csalódásként meg hatalmas tragédiaként élik meg, hogy azt hitték, ő is szerelmes.


Ez sajnos elég jellemző viselkedés, hogy a pasik előadják magukat, hogy komoly kapcsolatot akarnak, hosszú távú terveik vannak, mivel rájöttek, hogy ha elmondják az elején, hogy csak dugnának, akkor elküldi őket a nő fenébe, de ha azt hiszi, hogy ebből lesz valami, akkor le fog velük feküdni.

Pont ezért diktálnak elég gyors tempót, amit a nő úgy értelmez, hogy rettentően szerelmes és szenvedélyes a pasi, meg van érte őrülve (és ugye ő is), miközben erről valójában szó sincs.

2016. dec. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!