Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitől lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mitől lehet? Most mindenki hazudik nekem, vagy bennem van a nagy hiba? Szoktatok ilyet mondani ronda lánynak?

Figyelt kérdés

Akárhova megyek, sokszor mondják rám hogy jaaj, milyen szép lány vagyok. Ha valahova megyek idegen helyre, akkor is megkapom, ismerősöktől is megkapom, ismerőseim ismerősei is néha mondják nekem.

A gond csak azzal van, hogy én magamat mindig is egy iszonyat ronda lánynak tartottam, akiben nulla szépség van, és sokszor annyira felbosszant ez hogy sokan mondják, úgy érzem mintha gúnyolódnának rajtam. És nem értem miért mondják, hogy most azért mert az én fejemben van a hiba, vagy a az emberek tényleg szépnek látnak. Az is megfordult a fejemben, hogy mivel facebukon is sokszor látom hogy tök ronda csajok alá írják hogy milyen szép, hogy ez ilyen szokás hogy mindenki dobálózik az ilyen szavakkal.

Szerintetek?



2016. dec. 5. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy, és nem hiszel eléggé magadban. Ha van egy olyan barátod/barátnőd akivel közel álltok egymáshoz, és őszintén megbízol benne, kérdezd meg tőle, hogy mondja el őszintén. hogy ő milyennek lát téged.
2016. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ha mutatnál egy képet magadról, akkor toöbbet lehetne mondani. Szerintem magát mindenki kritikával személi, legalábbis titokban.
2016. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen a fosbukos historia ismerős nekem is.láttam ott dicsérni bűnronda egyedeket is.nem mindenki dobálozik bokokkal de az ismerőseid valószínűleg nem fognak megsérteni és nem írják le , hogy pokol vagy.küldj egy fotót ,írok én is rá valamit.
2016. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt valamilyen tanulmány nemrégiben, ahol arra jöttek rá, hogy az emberek 20%-al vonzóbbnak, szebbnek látnak, mint te magad, sokkal kevésbé tűnnek fel azok a hibák, amiket te egyből észreveszel magadon. Szóval nem feltétlenül csak úgy mondják neked. Fejleszd az önkritikád, az nem csak abból áll, hogy a hibáinkat észrevesszük és hangsúlyozzuk, de az előnyös tulajdonságainknak is kell némi időt szentelni- ez utóbbi az önbizalomnak is jót tenne, amiben te olvashatóan hiányt szenvedsz.
2016. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ronda vagy, ha a többiek ilyen visszajelzést adnak. A Facebookon úgy vettem észre, hogy egyrészt könnyen dobálóznak a szavakkal, másrészt meg azon a fotón valaki a hétköznapi önmagához képest jobban néz ki, akkor alá írják, hogy szép. Én is ugyanígy voltam mint Te, rondának láttam magam, pedig sokszor mondták az ellenkezőjét. Nem volt önbizalmam. Most már van, most sem tartom világszépének magam, de most már elhiszem, hogy valami tetszik bennem sok embernek, tehát annyira ronda mégsem lehetek :-) Hidd el Te is magadról!
2016. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez tök fura.

Idegenek? Milyen korúak, milyen neműek?

2016. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En senkit se szoktam igy dicsergetni, esetleg baratnom, ha van, de akkor is csak, ha kieroszakolja belolem ezzel a "jajj de meghiztam" baromsaggal v hasonloval.
2016. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem küldhetsz képet és őszintén megmondom a véleményem :) Ha nem tetszenél akkor sem foglak megbántani vagy leszólni , senki sem tökéletes de mindenkiben van valami amitől különleges vagy szép. Biztos ,hogy benned is van ilyen szóval ha gondolod küldj képet :)

21/f

2016. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom hogy csúnya vagy, mondjuk azt elképzelhetőnek tartom hogy nem vagy túl szép. De szeretnek téged, ezért szépnek látnak. Ha tényleg nagyon szép lennél, akkor azért azt te is látnád magadon. Én is azt mondom, küldj képet, és akkor pontozlak vagy mondok véleményt. 21/N
2016. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen kép az valóban jó volna. ;)

Amúgy mindenkiben van valami pozitív az akar külső vagy belső is lehet.

2016. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!