Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiu es egy lany lakotars...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiu es egy lany lakotars kozott egy lakasban, menbyire tud felmelegedni a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Vannak olyan fiuk/ferfiak akik csak testverkent tudnak a lakotarsukra nezni? Vagy...?

Tapasztalatok is johetnek!!! :)



2016. dec. 7. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Van, ahol évekig (vagy ameddig lakótársak) a baráti kapcsolat a jellemzö,es van, ahol párkapcsolat alakulhat ki.


De a kettejük közti viszonynak semmi köze ahhoz, hoyg egy lakásban élnek vagy sem.

Azt meg végképp nem értem, attól, hoyg egy lakásban vannak, miért ne tudnának egymásra emberként és nem nö/férfiként nézni?!?!?!

2016. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Én laktam együtt lányokkal fiúként és egyáltalán nem lettünk barátok. Véletlenül láttam őket meztelenül is az együtt töltött idő során, és eszembe se jutott akár fantáziálni is róluk.


Szóval részemről nem volt jelentősége, hogy ők lányok, vagy hogy együtt lakunk.

2016. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha amúgy nincsenek párkapcsolatban, és egészséges fiatalok, netán be is jönnek egymásnak, könnyen belobbanhat a láng.
2016. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Barátság extrákkal lehetséges... ha kívánják a szexet nem kell messzire menni
2016. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Én 2 évet volt laktam barátnőmmel és 2(egy évig 3) lánnyal a főiskolán. Barátnőmmel voltak mélypontok,volt hogy nem volt párszor fent de egyik aranyos lány igen vizsgaidőszakban. Kicsi félős lányka volt a lakótársam, először csak cigizni jártunk ki, aztán ünnepeltük a vizsgáját vagy az enyémet, egy üveg bor megkért aludjak egy szobába vele mert fél, nem volt pasija (futókapcsolatos idöszak) szóval jó párszor lefeküdtem vele.
2016. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az évek során egy kivétellel az összes fiú, és néhány lány lakótársamtól is megundorodtam. :D Kényes vagyok a tisztaságra, és amíg együtt éltünk, rendszeresen találtam csikket a wc-ben (már alapból, milyen proli ember dohányzik lakásban? kérdem ezt exdohányosként), tele volt szőrrel a lefolyó, egy-egy buli után az egész lakás ragadt a kiöntött piától, stb stb. Eszembe nem jutott volna bármelyikkel összefeküdni. Szerintem én is inkább idegesítettem őket.

Szerintem sokkal szexibb valaki "távolról", nekem szerelmesnek kell lennem, hogy valakinek elviseljem az ilyenféle gusztustalanságait anélkül, hogy el akarnék költözni.

2016. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso :D en pont ilyen vagyok! Tokeletesen megertem :D
2017. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!