Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oka van annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka van annak, ha egy pasi féltékennyé akar tenni egy lányt, aki tetszik neki? Van ebben logika, kedves férfiak?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer fordult elő velem, hogy egy pasi, akinek nagyon tetszettem/ nagyon nyomult rám, elkezdett előttem más lányokat dícsérni, hogy XY ilyen meg olyan szép és jó nő.

Most megint belefutottam egy ilyenbe, bár a mostani delikvens szerintem legjobb esetben is csak meg akar dugni (de nem fog), de ebben akkor sem látom a logikát. Féltékennyé akar tenni? Vagy éreztetni, hogy ő egy tök jó pasi (amúgy tényleg az) és bárkit megkaphat?

Nem az lenne a logikus, hogy ennek pont az ellenkezőjét tegye?

Még arra gondoltam, hogy szimplán csak barátként tekint rám az illető. De ad1: nem vagyunk azo annyira nem is ismerjük egymást ad2: elég egyértelmű szexuális töltetű jeleket/ célzásokat küld felém.

Vagy az utolsó opció, hogy csak játszik velem, de nem akar semmit.

Szerintetek?


2016. dec. 7. 03:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy az, hogy ezen törd a fejed, ahogy most is teszed.
2016. dec. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy csak játszik veled, de nem akar semmit, kétlem. Lehet, hogy féltékennyé akar tenni, bár az elég gyerekes viselkedés lenne. Az is opció még, hogy egyáltalán nem is agyal ilyeneken, és mivel kezdi úgy érezni, hogy nem érdekel ő téged (ami úgy érzem nem igaz), úgy van vele hogy *f.ck that noise, próbálkozzunk másoknál, miért is ne.


1,

Ha a féltékennyé tevés a célja, akkor az a logika benne, hogy általában ami már nem lehet a miénk/verseny van, az kell nekünk, számottevően sok emberre igaz ez. Plusz ha látszólag több nőnek bejön, több nőnél sikeres, sokak számára ez "értéket növel". Manipulálni próbál talán?


2,

Ha meg az van amit én hoztam fel opcióként, akkor ne keress logikát, egyszerűen él a lehetőségeivel. Nem célja féltékennyé tenni, nem célja éreztetni, vagy bizonyítani bármit is. Nem akar manipulálni, egyszerűen ilyen a személyisége.


Azt a kérdést tedd fel inkább, a reakciói és viselkedése, hogyan hat az érzelmeidre, vonzóbbnak tartod-e így. A válaszból jó eséllyel kiderül, hogy az első vagy a második. A manipulációt azért meg lehet érezni.


33F

2016. dec. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi rá, hogy te hogy reagálsz erre. Kiderül-e, hogy te is vonzódsz hozzá, még ha eddig nem is adtad jelét... Szóval tesztel. :D Vagy csak barátként tekint rád, és őszintén beszélget veled.
2016. dec. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szimeon ***** válasza:
Le akar koptatni, csak nem veszed észre.
2016. dec. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Jahhat nekem aztan mimdegy, miert. Volt elmenyem pazichopataval...mindent mas not dicsert nekem,engem lenezett,onbizalmam elmenr, tokre szetcsusztam. Szoval en ennel a halvany jelnel mar menekulnek, nekem ez nem jatek
2016. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) a 2. és 3. válaszolóé tűnt a leghasznosabbnak, bár még mindig nem kerültem sokkal közelebb a megértéshez.

Elég gyerekesen tud viselkedni, szóval még a gyerekességből való féltékenység keltése is a pakliban van, meg néha direkt úgy tesz, mintha nem is erdekelném. Aztán néha tesz olyan kijelentéseket, amik arra utalnak, hogy kb az idáig folytatott minden beszélgetésünkre és találkozásunkra emlékszik, ami meglepő, mivel én ilyen részletesen olyan emberrel kapcsolatban szoktam megjegyezni dolgokat, aki tényleg érdekel.

A manipulálás is simán lehet egy ok, belőle kinézem.

Bár ugye írtam, hogy ez az eset korábban is előfordult más pasiknál, akik közül egy-kettò sokkal önbizalomhiányosabb volt, mint a mostani srác. Esetükben még mindig nem világos a logika 😃

A kérdés, hogy vonzóbbnak tartom-e... Nem igazán, bár ennek oka inkább egy-két másik nen túl szimpatikus, nagyképű megnyilvánulása.

Jó pasi, jatékból elflörtölgetünk, de részemről elég elképzelhetetlen, hogy összejöjjek valakivel, aki ilyen magas lovon ül. Ráadásul a munkahelyemről ismerem, tehát még szexpartnernek se vállalnám.

"le akar koptatni, csak nem veszed észre" - akkor miért kezd el nyomulni a következő pillanatban? Nem kell engem lekoptatni, mivel kettőnk közül nem én vagyok az, aki jobban tapad a másikra.

Mindegy. Mindig azt hittem, hogy mi, nők vagyunk a megfejthetetlen viselkedés mintaléldányai, de azért néha a féfiakat sem kell félteni :)

2016. dec. 7. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!