Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika WTF? Most én lennék a kcsg? Mit van kiakadva a barátnőm mert nekem nem tetszik új hajszínnel? De vissza festeni nem akarja!

Figyelt kérdés

Szőkéről feketére!

Feketével sokkal öregebbnek néz ki, meg olyan komor lett az arca!


Mindig mondtam neki, hogy szép szőke a haja!

Erre fogja magát, és át festi feketére...

Női logika wtf?


És be van sértődvbe mert mondogatom neki, hogy fesse vissza!


Én vissza festeném ha erre kérne a barátom aki szeret!



2014. dec. 31. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
50-50.Igazad van de te is buta vagy mert mondtad neki hogy fesse vissza és ezt sértésnek vette :/
2014. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Elhiszem.:S
2014. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Ki a szart izgat, neked mi tetszik? Valószínűleg azt vette zokon, hogy képtelen vagy elfogadni a választásait/döntéseit magával kapcsolatban. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy folyton belaffantunk a másiknak, folyton a másik kedvére teszünk és mindig ugyanolyanok maradunk. Te balfszul kezelted ezt. Megértem a nődet. Nem vagy köcsög, de nevetségesen gyerekes és önző.
2014. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én vissza festeném ha erre kérne a barátom aki szeret!"


Hát persze. Ha ő meg azt mondaná, hogy gyúrd ki magad, mert neki az jön be, akkor neked nem tetszene. A fekete haj tényleg öregít és nem mindenkinek áll jól, de fogadd el a döntését! Ha másoktól is visszahallja ezt akkor úgyis visszafesteti szőkére.

2014. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobb lenne a stílusod és valamivel okosabb lennél, akkor még el is tudnád érni amit akarsz.

De mivel egy hülye na jó nem feltétlen, csak az átlagnál hülyébb emberke vagy aki nem tudja magát tisztességesen előadni, így nem tudsz elérni semmit, még akkor se ha ilyen apróságról van szó.

2014. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
23%
Jaja, fele-fele, te dícsérted, de sajnos el kell fogadni, h most ez van. Ha nem tudod megszokni, dobd ki ;)
2014. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van: nem lehet visszafesteni, max több hónap alatt fokozatosan világosítani. 4-5 festés legalább, és közben regenerálódnia kell a hajnak. Döntsd el, a szőke haja tetszik, vagy őt szereted?
2014. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Női gondolkodásban logikát keresni az öreg hiba...


Ha csak kijelentetted, hogy "fesse vissza" az nem túl elegáns, ha viszont elmondod pőrén a véleményed de nem "követelsz" na az sem visz sikerre, mert a nők az ilyet mindig személyeskedésnek fogják fel, tehát vagy megsértődnek vagy jön a csakazértse.

2014. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
#8 Sz0pj le egy konyhakést.
2014. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
9: szájba verlek aztán csak nézel ki a lyukon....idióta.
2014. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!