Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék vele szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék vele szakítani, de ha hanyagolom azzal nem érek el semmit?

Figyelt kérdés
a barátom nagyon megbántott és ez már nem az első eset ( a miértet nem írnám most le).. Szakítani nem bírok vele mert nagyon szeretem, de hiába mondtam el neki hogy mi az ami bánt, újra és újra eljátsza és engem állít be hibásnak. Emiatt állandóan rossz a kedvem és már találkozni sincs kedvem vele. Szeretném ha belátná hogy fontos vagyok neki és végre tenne valamit a kapcsolatunkért és nem csak mindig nekem kellene eltűrnöm ha megbánt
2016. dec. 7. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

"de hiába mondtam el neki hogy mi az ami bánt, újra és újra eljátsza és engem állít be hibásnak"


Manipulál.

Dobd ki.

Ez csak rosszabb lesz, leepiti az önbizalmad, az önbecsülésed...

2016. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
". Szakítani nem bírok vele mert nagyon szeretem," és ezt ö nagyon is jol tudja. Mi a francnak változtatna ha neki ez igy jo?
2016. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!