Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismét szerelmes akarok lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismét szerelmes akarok lenni, érezni a szerelmet, de a barátomat már nem tudom szerelemmel szeretni. Szakítani nem akarok. Mit tegyek? 21L

Figyelt kérdés
Ő nekem az első, nagyon szeretem őt, de sajnos nála nem volt meg az a mindent elsöprő szerelem érzése.
2016. szept. 12. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk kezdésnek egy rekesz sört a hűtőbe. :P

Viccen kívül: szakíts, ha bírsz.

2016. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
58%
Szakíts, nyugodj le, ereszd el. B-verzió: faxról-faxra ugráló puncuibolha is lehetsz.
2016. szept. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
A lángoló szerelem lepkékkel és mindennel viszonylag rövid életű, azonban újra és újra fel lehet lobbantani. Csináljatok romantikus programokat közösen, vagy utazzatok el valahova pár napra, nem kell az feltétlen külföld legyen. A lényeg hogy mozduljatok ki a szürke hétköznapokból és szeressétek egymást :)
2016. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátoddal, hogy nyitott kapcsolatban akarsz élni vele.
2016. szept. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát passz. :)
2016. szept. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NudliHercegnő ***** válasza:
Mindegy igazából, de ne pazarold olyan ember idejét, akire nem vágysz többé.
2016. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!