Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így van, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így van, vagy én látom ennyire rosszul?

Figyelt kérdés
Én azt látom, hogy nagyon nagyon kevés olyan nő van aki képes érzelmi támogatást, és biztonságot nyújtani. Apró dolgokra gondolok csak, hogy mindenben a párja mellett áll, tekintettel van az érzéseire, vagy arra ha ő kicsit más, nem neveti ki, hanem megértő vele és kedves, és arra törekedik, hogy a felmerülő problémákat úgy oldják meg, hogy egyik fél se sérüljön lelkileg. Fontos lenne még, hogy mindent el lehessen neki mondani, ne keljen attól félni, hogy hirtelen vége tud szakad a dolognak. Számomra nagyon fontos a törődés és az, hogy mutassa ki a szeretetét.. Egy párkapcsolatnak a legerősebb köteléknek kellene lenni, ő lenne mindenben a társad, ő lenne az aki mindig melletted van, persze kölcsönös megértéssel, tisztelettel. gondoskodással, szeretettel, törődéssel és babusgatással, és kölcsönös lelki támasszal is.. alap lenne, hogy a dolgok nagyon nagy részét próbálnám úgy csinálni, hogy a másik boldognak érezze magát tőle.
2016. dec. 8. 17:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Én részben ilyen lány vagyok, mégsem kellett ez a rész belőlem azoknak a srácoknak akikkel ismerkedtem. Szóval ezen felesleges gondolkozni, valaki vagy ilyen, vagy nem.. valakinek vagy kell, hogy ilyenek legyenek vele vagy nem. Csak meg kell találni a két megfelelő embernek egymást.
2016. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Rosszul látod. Majdnem minden nő ilyen.

Az más kérdés hogy a férfihez mi megy át ebből.

2016. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 kac kac..
2016. dec. 8. 17:20
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Hibába kac-kac, 2-es mond valamit.
2016. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
nevethetsz, de #2nek igaza van...
2016. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen, hülyeséget.

Persze minden ember jó, senki nem bántja a másikat stb..

2016. dec. 8. 17:26
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Bírom, amikor valaki azt mondja, alap dolgokat akar, majd felsorol nagy dolgokat.
2016. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

"Igen, hülyeséget."


Mi a jó büdös francért tetted fel a kérdést, ha csak a saját egós válaszodat fogadod el jónak?


Igaza van a 2-esnek!


Én is ilyen nő vagyok, érzelmes kimutatom az érzelmeimet a párom felé.


Az, hogy neked eddig sz..r tapasztalataid voltak, arról egyedül csakis te tehetsz, nem mi.

Írjuk az ellenpéldát, hogy igen, léteznek ilyen nők, és mivel általában a nők az érzelmesebbek, és a szociálisabbak, ez belénk van kódolva, csak van, aki elrejti, később nyílik meg..stb.. de ezeknek mind oka van.

Ennek ellenére te lehurrogod a válaszokat.


Tudod mit, csak, hogy az önvisszaigazolásod helyt álljon: teljesen jól látod a dolgokat, és neked van igazad! (irónia)

Most boldog vagy a hazug igazsággal?


Jó lenne, ha az erdőt is meglátnád a fától!

2016. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

# 8


Érdekes ez a már majdnem agresszív leförmedésed..



Kettes válaszban semmi nem volt konkrétan, csak egy nagy kamu, hogy minden nő ilyen, hát persze. Azért baromságokat ne állíts már.


Én Nem mondtam, hogy nincs ilyen.

2016. dec. 8. 17:36
 10/21 A kérdező kommentje:

*állítsatok


# 7


Lehet másnak nagy dolog az egy kapcsolatban, hogy törődik a párjával, számomra nem az. Én nem akarnék olyannal kapcsolatban lenni akivel ezek nincsenek meg, szóval számomra ALAP dolog.

2016. dec. 8. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!