Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek rájönni hogy mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek rájönni hogy mi számít a nőknél. Lehet igazam, vagy rosszul látom ezt az egészet?

Figyelt kérdés

28 éves budapesti férfi vagyok. 20tól 26 éves koromig zsivány, bűnözői életet éltem. Nem voltam se csaló, se dealer,se rabló, de megvoltak a dolgok amiből nagyon jó pénzt kerestem. 7 hónapot voltam börtönben. Amit fel tudok mutatni az egy 1,5 szobás panel lakás. Na de nem is ez a lényeg, hanem amióta más, átlagos, úgymondom normális útra tértem, kevésbé környékeznek meg a nők, lányok. Azóta szerényebb a természetem, barátságosabb, de visszahúzódóbb vagyok. Lehet annak köszönhető hogy akkor 1 millió nyomta a zsebem, most meg pár ezer, vagy pár tíz ezer. Akkor Audi A6-al, passattal, 5-ös BMW vel jártam, most meg yarissal. Nem azt mondom hogy a pénzem húzták a csajok, meg én dobáltam a pénzt, százezreket költöttem rájuk, de akkor is. Ha egyik kapcsolatomnak vége volt, egy hét mulva találtam másik csajt. Vagy még aznap. Mostmeg akár mennyire akarom, nem, vagy alig megy.

Most akkor hogy működik ez az egész, min múlik?


2014. máj. 3. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát barátom, te azaz IGAZI se.ggfej fagy.
2014. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy milyen nőket kaptál akkor meg a pénzeddel, és most kiket akarsz megvenni, megszerezni... egy bizonyos réteget biztos vonz a pénz, de gondolom nem az a cél...
2014. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Pénz&Sárm
2014. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Neked nem csajaid, hanem pénzéhes ri.bancaid voltak. De meg is érdemled, ha emiatt kihasználtak. Barátnőhöz nem elég, ha villogtatod a kocsikulcsot meg a pénztárcád.
2014. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem, egész jól látja a dolgot, sajnos!
2014. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez olyan, mint amikor az orvosunk kislánya sírt az ovis farsangon, hogy a tombolán nem nyert semmit. :D
2014. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De épp ez hogy nem a pénzel hódítottam. Jöttek maguktól a lányok. Lementünk a fiúkkal egy buliba, vagy leültünk egy kávézóba, nem nekem kellett keresnem a csajokat, szinte úgymondom ők találtak meg. Adtak jeleket, gesztusokat amik utaltak arra hogy kezdeményezzek, vagy kezdeményeztek ők.
2014. máj. 3. 22:57
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Köszönjük, hogy bemutattad, hogy hogyan kell k*rvázni. Taps taps. :)

Majd azt is írd le, hány értelmes és normális nő röhögött ki, hogy milyen hülye vagy. :)

2014. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
és ha most lemész egy buliba miből vagy más? megérzik az aurádban, hogy yarisod van meg nincs 1 millió kp a zsebedben? kamu a kérdés szerintem :D
2014. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem kamu. Nem tudom, de az biztos hogy akkor egy más viselkedésformám volt. Kicsit magabiztosabb, kiegyensúlyozottabb voltam.
2014. máj. 3. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!