Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetováltat olyat magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetováltat olyat magára ami hozzám fűzi?

Figyelt kérdés
Bonyolult kapcsolatunk volt közel két évig. Akkor még "kislány" voltam, vonzott a rossz. Kezeimen nem tudnám megszámolni hányszor szakított velem. Az a durva, hogy 2x!!!! feküdtünk le ez idő alatt. Általában úgy volt, hogy 5-6 napig együtt voltunk aztán elküldtük egymást melegebb éghajlatra. Pedig nekem volt igényem a szexre. De ő eleve, hogy is mondjam "lelkisérült". Nem lehetett rajta kiigazódni mégis húzodott a kavarásunk.. ez 100% hogy mellettem nem volt neki más... Aztán egyszer csak elegem lett.. pedig szerelmesek voltunk.. Nem tudtam tovább folytatni, örök rettegésben éltem, hogy vajon melyik nap lesz megint balhé.. vagy mikor dob ki.. szex is hiányzott már nagyon. Azóta eltelt 1 év én már nyugodtan kijelentem, hogy túl vagyok rajta. 11 hónapja van barátom, mára már elfogadta a tényt, és leszállt rólam( sokáig zaklatott) aztán egy szép napon kb egy 30 centis tetovalasa lett egy olyan jelről ami hozzám fűzi.. és ezt mutogatja is.. am 23 éves..
2016. dec. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy ő egész máshogy élte meg, és volt akkoriban valami problémája..(ahogy említetted is) Ez lehetett az oka a viselkedésének, ettől függetlenül nem lépett tovább és még mindig úgy érzi hogy kötődik hozzád valamilyen szinten..


Aztán lehet azóta 200x megbánta :D ki tudja

2016. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet volt az 201 is!:D
2016. dec. 8. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:

magára iratta hogy "Gizi szeretlek" ?


Szerintem nincs jobb dolga, ahelyett hogy elmenne aluljáróban táblahordó (vagy mi az amikor rajta van hogy XY helyen a kávé most 300 ft) embernek, irogattat magára dolgokat..


az hogy mennyit párosodtatok, nem értem hogy jön kapcsolatba a tetoválással :)

2016. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!