Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt, eddigi életed legnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt, eddigi életed legnagyobb baklövése? Illetve, mi volt az eddigi legjobb döntése? Párkapcsolat/ ismerkedés ügyileg?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazabol tanusagkent fogom fel szoval..

de megegyszer nem vetnem oda magam egy ferfinak akit en ugyan szeretek,de o engem mar annyira nem.

a legjobb a masik ket kapcsolatom volt. Szakitas lett ugye,de szep emlek,es ugy is valtunk el.

nem banom.

2016. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Hogy évekig kiszolgáltattam magam egy onzo pasasnak.


Hogy bele mertem vágni a távkapcsolatba, mert boldogabb vagyok vele mint bárkivel.

2016. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Életem legnagyobb baklövése és legjobb döntése ugyanazzal a férfival kapcsolatos. 11 éve ismertem meg, akkor alig múltam 20 ő pedig már majdnem 40 volt. Nagyon vonzódtunk egymáshoz de a korkülönbség miatt nem engedtem, hogy bármi is történjen köztünk. Ez volt a baklövés. A legjobb döntés pedig az volt, hogy amikor 7 év múlva újra találkoztunk már nem álltam az érzéseink útjába! Azóta is együtt vagyunk! Már nagyon bánom, hogy régen zavart a korkülönbség, mert vele vagyok a legboldogabb. :(
2016. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

baklövés: hogy bedőltem és hittem a nőnek.

legjobb döntés: hogy 7 éve sz@rom le őket.

2016. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bakloves hogy sosem volt eleg onbizalmam.

Legjobb dontes hogy elhagytam az exemst a ferjemert.

2016. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most mondhatnam h rossz embernek szultem de akkor nem lenne 2 remek es csodaszep lanyom.Ha barmi maskepp tortenik,nem ide es nem emelle az ember melle lyukadok ki vegul.Minden jol van ahogy van:) nem volt soha megbant dontesem,azokat sem tekintem annak, amik vegul nem optimalisan sultek el.Mindbol tanultam es fejlodtem altaluk.
2016. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb döntés, hogy belementem egy távkapcsolatba mert egy értékes embert nem ismertem volna meg enélkül. A legrosszabb, hogy hülye voltam és megcsaltam. Vége lett de azóta sem tudok senkit úgy szeretni. 21/L
2016. dec. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legjobb a párom aki boldoggá tesz,bár vele találkoztam volna elöbb és nem az exeimmel.
2016. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!