Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy szüzesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy szüzesség elvesztés egy prostituáltnál?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és igazából utána olvastam és nem gáz így elveszíteni a szüzességem, máshogyan úgysem sikerülne és 25 évesen pedig ez majd gáz lehet még, ráadásul már az egész baráti körömből mindenki elveszítette csak én nem...sajnos nem vagyok egy nyerő srác, szóval nekem ez sajnos fizetős...na de mennyibe is kerül elveszíteni a szüzességem?

2016. dec. 9. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy erre külön tarifa van.
2016. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15-20 000 ft kupiban, utcai prostinál olcsóbb.
2016. dec. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

:DDDDD szánalmas vagy

Amúgy nem értek hozzá, de gondolom ugyanannyiba kerül, mint egy sima menet, rohadtul nem fogja tudni, hogy szűz vagy.

Gratulálok a szintedhez :D

22L

2016. dec. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Én egy eléggé privát helyre járok erotikus masszázsért,kiengedni a gőzt, mert különben nekem sincs barátnőm.. maximális diszkréció, tisztaság,a lányok szépek,a szolgatások drágák..drágábbak mindenféleképp,mintha prostihoz menne az ember, vagy ha külön hirdető csajhoz, de összsségében megéri, mert itt olyan élményben rèszesülsz, ami megmarad :) És igen,tudom hogy az erotikus masszázs nem szex masszázs, szigorú szabályok vonatkoznak az ilyen házak működésére,gyakorlatilag viszont ha szimpi vagy a masszőrnek vagy ha ő is kellő hangulatba kerül, úgyis lesz szex is ;)
2016. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kettes, varjak az Igazira mi? Megeri tenyleg...eleg sokszor voltam megalazva nok altal az utobbi 4 evben, nem nem tettek tonkre csak tukorbe nem tudok mar nezni...
2016. dec. 9. 07:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja nem is emlitettem hogy egy szorakozohely kellos kozepen alaztak meg, majd a kepek mentek a netre...az alaphozzaallasom a nokhoz sz az hogy szeressem oket, barmi aron, ja meg ragaszkodo tipus vagyok...de komolyan fontolora veszem hogy innentol nekem az osszes no egy szexre alkalmas emberfajta legyen, es ne no...
2016. dec. 9. 07:50
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Gratulalok az utolso kommentedhez.. mert nyilvan az osszes no ugyanolyan..
2016. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egyaltalan nem gáz ha szűz vagy .

miert akar minden srác olyan nagyon menő lenni hogy mar 14eves de mar b*szni akar mert hat ugye ha ő se szűz meg a masikse akkor mar ense legyek az...

nem ez a realis hozza allas . En 19eves lany vagyok.

es hidd el sokkal jobban örülten volna annak ha a mostani baratom nem b*sz meg par r*biket akikre ha ra nezek rosszul vagyok.

es ha eszembe jut hogy a baratomnak is köze volt hozájuk hat nem éppen jo erzes.

sokkal jobb lett volna ha en lettem volna neki az elso.

es elottem nem lett volna meg neki a tobbi.

szoval szerintem ALJ POZITIVAN A DOLGOKHOZ ÉS LÉGY BÜSZKE MAGADRA MERT MANAPSAG ELÉG RITKA OLYAN FIUT TALANI AKI MÉG SZŰZ.

és hidd el egy lany majd igazan boldog lesz ha tenyleg szeretni fog és tel leszel neki az elos.

sokkal jobb szerelemből együtt lenni valakivel mint csupán vagányságbol.

en lagalabbis igy gondolom aztan hogy te mit gondolsz az mar csak rád tartozik :))

2016. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Jaj brühühü, engem is aláztak már meg pasik, sőt volt erőszak is (lelki, fizikai, nemi, amit csak akarsz), ettől most minden pasi utolsó sz--rházi bunkó? Nem, egyáltalán nem.

Amúgy ilyen jellemmel ne is várj mást, csak megaláztatást. 18 évesen már temetnéd magad. Ember, nem 40 éves vagy..... Én is 18 évesen vesztettem el, az akkori barátom is, a második pasim meg 21 évesen. Nem nyekeregtek, hogy a nők bunkók. A mostani páromnak meg volt egy bénulásos betegsége, még mindig nem működik 100%-osan mindene, emiatt kapott annyi bántást és alutasítást, amennyit kevesen, és mégis képes felfogni, hogy attól, hogy a Jucika jól körberöhögte, én még pl nem vagyok szemét, mert közöm nincs hozzá.

Te nem tudtál idáig eljutni agyban, ráadásul inkább feladod és keseregsz meg gyűlölködsz, nem is tudom, mit vársz. Milyen alapon számítasz kedvességre, ha ilyen vagy?

Szedd már össze magad....

2016. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!