Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedésnél mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél mitől lesz számodra a másik személy érdekes?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%
Nagy a melle.
2016. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%

Semmitol,nincs szemelyes kontaktus,gesztusok. Eloben is abranditot mar ki felisten, nem hogy igy...meg eloben nyert atlagos pasi,neten meg nem.

Huspiac. Nem tehet rola senki,teny.

2016. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
Azért mikor beszéltek, csak jön át a személyiségéből, a stílusából,életviteléből,gondolkodásából. Előny, hogyha nem két szót tud " mekegni " írásban sem. Van szókincse és használni is tudja. Érzem az írásán, hogy érdeklődő felém.
2016. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%

jön át, de nem minden.

Attól még élőben lehet kiábrándító valamiért.

2016. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem!
2016. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
az egy virtuális személyiség, csak nekem szól, legjobb arcát mutatja amúgy is...jobb színjáték nélkül látni, milyen...jó, tudom, kiderül, de az meg időpazarlás...
2016. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

"Azért mikor beszéltek, csak jön át a személyiségéből, a stílusából,életviteléből,gondolkodásából. Előny, hogyha nem két szót tud " mekegni " írásban sem. Van szókincse és használni is tudja. Érzem az írásán, hogy érdeklődő felém"


pont hogy a legs.eggfejebb embereknek van a legjobb dumája,

a férfiak mindent megtesznek hogy legyen nőjük,úgy öltözködnek,ugy viselkednek,annyit beszélnek....

ismerek drogos gyereket,nagydumás előadja magát,vagány,vanis nője

2016. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Az érdekes szó annyi mindent magában foglal, hogy szavakkal le sem tudom írni.

Ezt át kell élni, és érezni kell.

Hiába mondanám, hogy legyen érdeklődő, az semmit nem jelent. Pl. lehet érdeklődő az is, akinek nem tetszik a személyisége.

Itt konkrét emberről tudnék beszélni, nem általános dolgokról.

2016. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Belsőre a stílusából ahogy beszél és a történeteiből/múltjából, amiket elmond nekem.


22/L

2016. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Annyira karizmatikus, hogy látatlanban is átérződik ez, nem lehet elmondani. Viszi magát a kommunikáció köztünk, nincs görcsölés, egyszerűen pörög, mint egy gép. :D
2016. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!