Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekel a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekel a szex?

Figyelt kérdés
Valahogy teljesen nem foglalkoztat a téma. Csak barátomat sajnálom, mert ő nem ezt érdemelné. Körülbelül havi kétszer ha eszembe jut a szex gondolata. Ez normális, vagy állhat mögötte valami? Hogyan tudnék rajta változtatni? Légyszi csak komoly válaszokat! Nem a barátommal van a baj, alapjáraton soha nem kívántam igazán senkit sem. 19/L
2016. dec. 9. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán aszexuális vagy, nem?
2016. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most, hogy így utánanéztem, hogy mi ez, igazad lehet. De ez ellen lehet tenni valamit? Mert én arra is gondoltam, hogy mivel nem igazán szeretem azt, aki vagyok, ez is hatással lehet rá. Szeretném a páromat boldoggá tenni valahogy.
2016. dec. 9. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem érdekelt? Vagy csak a pároddal kapcsolatban nem érdekel? Ha egymagad vagy akkor sem érdekel? Nem is gondolsz rá és nem is végzel önkielégítést? Mert ha minden kérdésre igen a válasz akkor aszexuális vagy. De ellenkező esetben a pároddal nem jöttök ki jól ilyen téren. Emberileg lehet, hogy jól elvagytok, de az barátság és nem párkapcsolat .
2016. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, csináltass egy hormonvizsgálatot.
2016. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!