Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a férfi életstílusról? (Mindkét nem válasza érdekel. )

Figyelt kérdés

Nem tervez se házasságot, se családot, illetve gyereket, a párkapcsolatokkal is úgy van, hogy egy ideig eltarthat, de semmi későbbi komoly dolgot nem szeretne belőle, (véleménye szerint előbb utóbb úgyis magától vége lesz) valamint lehetőleg kerül mindenféle komolyabb közösködést.


Nem veti meg az alkalmi viszonyokat sem, meg alapvetően sok nőben gondolkodik, illetve tesz róla, hogy ne maradjon semmikor sem nő, vagy (rövidebb idejű) kapcsolat nélkül. Valamint tudja, hogyan viszonyuljon a nőkhöz.


A saját maga életét éli, független ember, keresetnek beéri annyival, hogy önmagát egy normális szinten el tudja tartani. És azt is tudja, hogy a nőkhöz nem kell pénz, nem egy papucs, aki hagyja, hogy pénzzel kelljen kompenzálnia a nőknél.


Ti mit gondoltok erről?


Esetleg van itt olyan férfi, aki hasonló, vagy ilyen életet él, vagy szeretne élni?

Nők, ti visszataszítónak találnátok egy ilyen férfit?



2016. júl. 11. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Most nagyon jó neki, de ismertem ilyen figurát. 45-50 körül járt, sírva nosztalgiázott és semmi életkedve nem maradt, mert a fiatal nők irtóznak tőle, az idősebbek komolytalannak tartják + gyerekük is van.


De amíg tartott jó volt neki.

2016. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen, visszataszítónak találnám. Nem kerülnék közelebbi ismeretségbe ilyen emberrel. Ha neki jó, csinálja, de engem kerüljön el messzire :)
2016. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem azok az apukák tetszenek akik 3 gyerekkel kitartanak a családjuk mellett, ők az én hőseim.


Egy magányos kúrógépen mégis mi tetsszen.

2016. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyanez vagyok, azzal a kivétellel hogy én szeretnék majd gyerekekt később az életemben, akikkel törődni és foglalkozni is szeretnék hosszú távon.


Az előzőek jól írták azt, hogy sok fiatal lehet nem akar gyereket huszon-harminc évesen, de a gyermektelenek java része megbánja azt 40-50 évesen hogy nem lett gyereke. Tehát erre figyelni akarok, hogy nekem legyen mindenképpen és szeretnék jó apja is lenni.


De ezen kívül támogatom az ilyen embert, én is kb ilyen vagyok.


26/F

2016. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Sok minden illik rám erről. A pénz részét cáfolnám. Pont a külsőség amivel el tudja magát adni az ember és az a legdrágább.
2016. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek kérdésre még annyi hogy nem őrülök bele lassan 40-ként a hiányába. :)
2016. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ha egy férfi így éli az életét, mindenkinek saját dolga eldönteni, hogy melyik utat járja, viszont engem, aki házasságot szeretne és családalapítást, kerüljön el messziről.
2016. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

(F) Szerintem ez egy nagyon jó életstílus, én ilyet szeretnék, 2 dolgot kivéve:

- a pénz az jó, ha minél több van azért

- nem hátrány ha a sok kipróbált csaj közül valaki az "igazinak" bizonyul, mert hát ezt az életet 60 évesen elég hülyeség élni. tehát valahol az úton meg kéne állapodni.

2016. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyen férfiak többsége, egyszer csak találkozik valakivel, akit tényleg megszeret és kölcsönösen tisztelik egymást, és akivel családot alapít. A barátok meg csak pislognak, hogy milyen más volt XY egy évvel ezelőtt. De persze van aki soha nem képes hosszútávú kapcsolatra. Van ilyen a családomban, örök agglegény, 50-és 60 közötti, és borzasztóan magányos, és szánalomra méltó.

Az az ember, akit te leírtál fél az elköteleződéstől, és attól, hogy ha valakihez el kezd kötődni, akkor majd megbántják. Szerintem szomorú, és szánalmas, ha valaki így él, és még be is magyarázza magának, hogy ez így a tuti. Nekem ez gyerekes személyiségre vall, nem férfias a szememben.

2016. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Titusztitusz ***** válasza:
17%
Én egy ilyen mentalitásu férfit még annyiba sem néznék,vagy szoktam nézni,hogy egyáltalán emberszámba vegyem...
2016. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!