Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom, és egyre nehezebb elviselnem, h senki sincs mellettem.Valahogy sikerült mindig olyan srácokat kifognom, akik csak "arra" mentek vagy akinek be is jövök az nekem nem tetszik.A szüleim meg egyre többször mondják hogy azért nincs senkim mert válogatok, de hát istenem, én nem tudok úgy összejönni valakivel, h nem érzek semmit.Ráadásul a bnőimnek mindnek van komoly kapcsolata.

probálok ismerkedni, bulizni, de sajna azzal meg az a baj, h nem mindig van kivel elmennem.:S

Nem tartom magam csúnyának, mások szerint csinos is vagyok.Tudom,hogy az is a baj, h nincs elég önbizalmam csak félek hogy ha megint megbizok vkibe újra átvágnak...


2010. máj. 2. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Ami késik nem múlik, egyszer biztosan találsz valakit.

20/F

2010. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thurston ***** válasza:

Az a probléma, hogy komoly kapcsolatot akarsz. Az lenne a normális, hogy csak szórakozni akarsz, összejössz valakivel, aki szimpatikus, akár csak szexuális alapon is. Több emberrel is próbálkozol. Hogyan akarhatnál elvégre komoly kapcsolatot, meg bármit is érezni, hanem is ismered az illetőt? Ha valakivel összejössz, és tökéletesen passzoltok, akkor telejsen mindegy lesz a hozzáállásotok, úgyisk omolra fog fordulni a kapcsolatotok...

Ellenben ha ennyire görcsösen vágysz egy komoly kapcoslatra, az minden kapcsolatodat meg fogja ölni. Nem egészséges dolog ez...

2010. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
probálkoztam hidd el, több sráccal is elmentem úgy randizni, h majd lesz valahogy,de szerintem meg fontos az is h az első benyomás milyen!Nem azt mondom,h a külső a lényeg,de ha nem érzem,h tetszene vagy azt a bizsergést akkor hiába eröltetem.Ráadásul még nem voltam fiúval se és mégis hallottam már vissza, h mi vagyok...csak azért, mert keresem az igazit
2010. máj. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!