Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában vonzanak a buszsofő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában vonzanak a buszsofőr és nem tudom hogy miért mit tehetnék!?

Figyelt kérdés
Egyre jobban tetszenek a buszsofőrők mostanában nagyon megnézem őket és itt pesten tök jól néznek ki de persze nem csak a külsőt nézem de viszont elég önbizalom hiányos vagyok mit tehetnék? 21L
2016. dec. 11. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a külsőt nézed. Aha. Hát mit tudsz nézni még egy buszsofőrön? Hogy indexel-e sávváltáskor? Kérdésedre válaszolva kezdeményezz kapcsolatot. De ne az összessel.
2016. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is csodálom. Feri bácsi nagyon menő a 139-esen a 62 éve ellenére is.

Mit tehetnél? Pl. vehetnél bérletet.

2016. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ajajjj
2016. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bässz velük.
2016. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor írod még ki?? Jobb,ha tudod a legtöbbnek családjuk van meg szeretőjü,úgyhogy te már csak 3.nő lehetsz a buszsofőrnél,már ha van még igénye rá!!
2016. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszólo most irtam ki először ezt a kérdést és nem kéne senkit egyből igyekszik bekapni!! valószínűleg össze keverhetsz valakivel...
2016. dec. 11. 22:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajajj, buszsofőrökkel óvatosan azért. Persze nem általánosítok, nyilván vannak normálisak is köztük, de a többség.. Én 1,5-2 éve buszozok napi szinten távolságin (Volán), konkrétan a második hónapban kikezdett velem egy igen csak jóképű buszsofőr, de egy 20-assal idősebb tőlem és felesége is van. Persze ez neki nem volt akadály, csak nekem.. Kerek-perec megkérdezte, hogy nem lehetne-e köztünk több is, mint barátság. Állandóan bámult és mosolygott. Azt hittem bekepzelem magamnak, de hát nem..

Aztán ez lecsengett, jött egy másik, még idősebb.. Szinten nős, családos. Pofam leszakad..

Viszont egy jó ideje jóban vagyok egy sofőrrel, neki nem voltak hátsó szándékai, persze elmondta h szép lány vagyok, csinos blabla, de az elején tisztáztam vele, hogy ha ilyen szándékai vannak, felejtsen is el. Nem vagyok vevő rá, nem fogok senki házasságába belemaszni és szerető sem leszek soha, ez fix. Felfogta, elfogadta. Amúgy egy végtelenül közvetlen, szórakoztató pasi, mint ember tényleg nagyon kedvelem, na és ő mesélt 1-2 dolgot.. hát csak pislogtam, hogy konkrétan az összes sofőrnek vagy felesége vagy barátnője van, de mindegyik csalja össze-vissza az asszonyt, 10bol 7-8nak szeretője van, hol állandó, hol mindig más, éppen melyik kiscsajt lehet behülyíteni a buszon..

Szóval nagy reményeket ne fűzz hozza, max olyannal próbálkozz, akiről tudod, hogy nincs kapcsolata!

2016. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es, így-így. Szintén pár éve az "iparban". Távolsági buszozok, eddig 7 udvarló, ha jól számolom, csak én bele is mentem párba, mert hát jó pasik jó dumával. A nősök azok korrektebbek a szingliknél különben. Bár volt egy szingli, aki tök normális volt, de szerintem azért, mert kezdő volt a buszon. Korkülönbség gondjai és erkölcsi aggályai egyiküknek sincsenek, egyszer betámadott egy 60 + körüli bácsi, de azért az már nekem sok lett volna. :D

Nem kell tenned semmit, ha picit is nyitott vagy, jönnek maguktól is, de komoly kapcsolatot úgy alapesetben ne várj, mert akkorát fogsz koppanni, hogy még innen is hallani fogom.

2016. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Emberek! Van valahol felvétel buszvezetői munkakörbe? ;-DDD
2016. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1-Es hangosan rohogtem:-)))


Nekem nem jonnek be de megertem h sok csajnak igen. En igazan jol egyet ismerek, o volt a sofor es en evekig vele utaztam aztan haverok lettunk:)Kb az osszes sofor kikezdett velem pesten es kulfodon is hihetetlen dumaik vannak siman vegigrohogtem megallokat:/

2016. dec. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!