Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában minden hölgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában minden hölgy visszautasít pedig nagyon igyekszem szerezni valakit. Mi lehet ennek az oka? Lehet az, hogy mackós alkatom van?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön a nők nagy része,eleve leírja,hogy a testes masszívabb alkat kizáró tényező náluk. A szórakozó helyeken meg hiába nevetnek velem,meg barátkoznak,de mindig a friend-zone-ba kerülök,mert azt mondják csak emberileg vagyok vonzó. A baráti köröm elég nagy,és sok nővel tartom a kapcsolatot,mert jól érzik maguk velem,csak nem szexuálisan,és szerelemben,hanem barátként. 3 testvérem van abból a 2 húgom,azt mondja szerintük is csúnya az alkatom,mert túl nagy darab vagyok szerintük is, az öcsém szerint is az a baj,hogy nem vagyok szépfiú,vagy ilyen sportos alkat. 25 vagyok amúgy. 2 éve nem volt barátnőm,akkor is az exem azért pattintott le,mert talált egy edző srácot,aki jobban néz ki,mint én,ezt el is mondta,de így is maradt a jó viszony közöttünk. Szerintetek,ha én is testépítő leszek akkor újra lehet esélyem ?

2016. okt. 29. 09:21
1 2 3
 1/21 RoseTyler ***** válasza:
95%
Nem kell ehhez testépítő legyél, csak add le a túlsúlyodat. Nem egy ördöngősség, főleg egy férfinak.
2016. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell testépítőnek lenni, csak érd el minimum a magasság - 100=kg-ot. Aztán barátkozz a nem cicababa alkatú csajokkal! Hidd el, jó ott is ha kicsit husi. ;)
2016. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#3 Annyi vagyok 185 cm es 86 kilo!
2016. okt. 29. 11:00
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

nem unod még ezeket a szánalmas kérdéseket?

menj el pszichológushoz, ez az oldal nem arra való

2016. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem te biztos mehetsz oda,most regisztraltam par napja,erre jon egy ilyen hiszterikus valasz!
2016. okt. 29. 11:05
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


meg ezt sem írtad ki? meg a többi hasonlóan szánalmas kérdést?

szánalmas a picsogásod, ha bajod van magaddal ne a nőket hibáztasd

2016. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor türelem. Azért sportolj valamit, az sok mindenre jó, megváltoztat téged is. Felér majdnem egy környezet változással.
2016. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
A magasságodhoz pont megfelelő a súlyod.Nem értem,hogy hogyan lehetsz mackós..
2016. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez kezd olyan lenni mint anno a "magasvekony" es "turcsy" volt, nem beszelve a napi nocsabasz kerdesekrol:-))))))
2016. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy nagyon igyekszel szerezni valakit. Tehát nem azt az egy valakit keresed aki egyedi, csak bárkit, tök mindegy, csak legyen nő és tetszen valamennyire. Ez nem túl személyes...

Amúgy meg a lefogyás elsősorban a te javadat szolgálja, te leszel tőle egészségesebb.

2016. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!