Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ilyen negatív irányba?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régen nagyon jóban voltam, osztálytársak voltunk gimiben. Egyszerű lány egyszerű körülmények közül,mindig csendes, visszahúzódó volt és kitűnően tanult. Én is elég szegény körülmények közül származom és egy darabig egy helyen is dolgoztunk. Azonban megváltozott és nem előnyére, vagyis ez nézőpont kérdése. Olyan jól tanult, hogy mindig magas ösztöndíjakat kapott,majd egyetem után jó állása lett és jelenleg sok pénze van és ez nem tett jót neki. Lekezelő lett és rideg. Alig beszél már velem, nem is érdeklik a dolgaim. Sokkal csinosabban öltözik, szép ruhái vannak, shoppingolás lett a hobbija. Amikor szóba hozom a programokat amiket közösen csináltunk, azokra csak azt mondja, hogy ilyen gyerekes hülyeségek voltak.
2016. dec. 11. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy (annyira) negatív irányba változott volna. Inkább csak most akarja bepótolni azokat a dolgokat, amikre régebben vágyott, de nem volt rá lehetősége. Ez természetes, nagyon sokan így tennének ilyen helyzetben szerintem.


Te meg több év elteltével is a múlton lovagolsz. Nem lehet, hogy ugyan ott van az életed, mint pár évvel ezelőtt, miközben az ő élete előrébb haladt? Nem lehet, hogy még mindig "gyerek" vagy és nem nőttél fel azóta igazán?


Nem azt mondom, hogy benned van a hiba, nyilván van a lányban is hiba, de ez a múlt emlegetése részedről és tőle a "gyerekes hülyeségek voltak" válasz mintha arra utalna, hogy te még a múlton lovagolsz VAGY talán emlékezteted őt a régi dolgokra, amikor még rosszabb volt az élete és ez nem tetszik neki.


"Lekezelő lett és rideg. Alig beszél már velem, nem is érdeklik a dolgaim." Másokkal is ilyen vagy csak veled?

2016. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő is rájött, hogy szépséggel és pénzzel mennyi mindent el lehet érni. Van, akivel egy idő után elszalad a ló, sokszor pont a visszahúzódó emberek fordulnak ki önmagukból, ha erre lehetőségük adódik. Meg akarják mutatni, hogy ők is valakik, azt akarják, hogy figyeljenek rájuk, talán még a régi sérelmeiket is kompenzálni vélik ily módon, átkerülnek egy másik világba, a menők közé, és azt hiszik, hogy bármit megtehetnek. Szerintem ne foglalkozz a csajjal, nem éri meg, hogy emészd magad utána, nálad "menőbb" haverjai vannak már, akik azonban úgyse lesznek mellette, ha bajban lesz. Hidd el, fog még hozzád fordulni, én viszont akkor levenném róla a kezem, hogy ha addig nem voltam neki elég jó, akkor a bajban se keressen.
2016. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt a múltba rossz az élete, nagyon jól megvolt ,ő szeretett egyszerűen élni, a faluban sok közös programot csináltunk, jól éreztük magunkat. Nem sajnálom tőle, hogy sikeres lett, csak elszomorít a változás. Én autószerelő lettem ,mindig is az akartam lenni és megvan mindenem, amire szükségem van.
2016. dec. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!