Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változott meg a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott meg a jó kapcsolatotok negatív irányba szülés után, ha együtt akartátok a babát?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, nagy volt a szerelem és közösen akartuk, hogy megszülessen a mi picikénk.Most 4 hós. Úgy hittem ő az akivel együtt mindenen túl tudunk lenni, veszekedések sem voltak.Nagy társasági életet éltünk, állítólag mi voltunk az "álompár". Terhesen a tenyerén hordott, szülés után én voltam az "istennője", de valami megváltozott. Mintha kezdenénk elhidegülni, sokat vitázunk.Szex is alig van, pedig előtte igazi tenyészcsődőr volt :-) Más is járt már így? EGYÜTT akartuk a babát! :'(
2011. dec. 12. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
sajnos, ez igy megy.. a gyerek mindent elront.. meg a házasság is :S
2011. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nekem nincs babám, de bébicsősz voltam nyáron egy családnál, akiket régóta ismertem és ők is ilyen "álompár" kategóriába tartoztak, a baba születése után meg sokat morogtak egymásra, meg ilyen vihar előtti csend-féleség volt állandóan, meg feszültség. Gondolom a baba sok energiát elvesz, vagy lehet épp rossz passzban vagytok, de azért ez biztos nem végleges, főleg ha ennyire jól megvoltatok. Egy kicsit legyetek türelmesebbek egymással, vagy nem tudom. Beszéljétek meg, hogy mi okozza a változást?

20L

2011. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem néha hagyátok a babát a mamákra és menjetek el ketten valahova.. romantikus vacsora, egy hosszú séta a baba nélkül.

Az nem lehet h az apuka kicsit féltékeny a babára?

Ha ezek után se változik a helyzet akkor üljetek le, és ha kell akkor vonjatok be egy szakembert aki segít nektek

2011. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Az enyém sehogy.
2011. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem változott negatív irányba, iker lányaink most 20 hósak, de ugyanúgy megmaradt a régi életünk , csak babákkal megyünk persze ahova lehet őket vinni, ahova nem, maradnak nagyszülőknél ! Én pont el akartam kerülni ezt a hibát, hogy ha lesz baba, akkor csak otthon ülés! Pocakosan persze az utolsó két hónap kicsit visszábbvett a tempón, és az első két hónap, mert kellett annyi, míg bele rázódtunk a duplagyönyörbe :D de utána visszaállt minden a régi kerékvágásba ! Ugyanúgy elmegyek a barátnőkkel, a párom a haverokkal, társaságba ugyanúgy járunk... A szex nem változott, böjtöltünk mondjuk eleget, mert ugye ikrekkel nem lehetett szex, de más örömszerzés is van a világon, mi már szülés után két héttel nem bírtunk magunkkal, de várni kellett .... szóval szerintem is van megoldás, még most időben rázd helyre a dolgokat , mert ha hagyod és vársz már késő lesz ! Egy 4 hós babát este már nyugodtan ráhagyhatsz a nagyszülőkre , közeli barátokra !szépen lassan "szerezd vissza " a régi életeteket és a babával is nagyon sok helyre le tudtok menni, ha most nem szokja meg később neki is nehezebb lesz ( akár az , hogy sokat mentek, akár az , hogy bárkire is ráhagyhasd !) Nem csak szórakozásra gondolok, hogy jó ha van kire hagyni, hanem bármi történhet az életben, és olyankor jó ha biztos kezekben tudhatod a babád és tudod nem sínyli meg a távolléted !


26/L

2011. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Általában sajnos tényleg így van, ha a baba megszületik, megromlik a szülők kapcsolata.
2011. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Sok dolog fel lett itt vonultatva,én is megosztanék 1-2dolgot.

Nekem nincs gyerekem,viszont ezt egy nagyon jó barátom mesélte.

Bár ott a második gyerek után történt a dolog,viszont szinte egymás után szült a felesége.

A dolog nagyon egyszerű volt,a nő annyira ki volt tágulva,hogy haverom már nem érezte jól magát benne.

Egyszerűen azt mondta,hogy olyan "mint ha egy 5literes befőttesüvegbe tenném" "nem érzem azt,hogy a puncijába vagyok" és hasonló dolgok.Persze elhagyni nem akarta,jött a megcsalás,majd a válás.Ott viták annyira nem mentek,csak haverom nem kívánta a szexet.


És ha saját tapasztalataimat nézem(amely lehet hülyeség és lenne millió nő aki erre rácáfolna)amikor gyerekes nőkkel volt szex...tényleg nem volt az igazi,többször megkérdőjeleztem magamban,hogy ebből vajon ő érzett-e valamit?(de ez személyes nem biztos,hogy mindenkinél így van)

Viszont bennem olyan "élményeket"hagyott,hogy szinte menekülök a gyerekes nőktől.Pedig a "kortársaim"közül már sok anyuka van.

Nem tudom hiába tetszik,mert persze,hogy tetszik attól,hogy gyereke van,de köszönöm inkább nagy ívben kerülöm őket.


Elnézést kérek ha valakit megsértettem,de ennyi erővel akkor én is megsértődhetnék azokra,akik mondjuk csak 185feletti pasikkal járnak,vagy csak szőkékkel.stb..

2011. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
de akkor te sose akarsz gyereket? vagy meg fogod csalni a feleségedet a gyerek után?
2011. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

13:17


12:45 vagyok, tudod erre találták ki az intim tornát, amivel a nőknek ha tetszik, ha nem karban kell lent tartani az izmaikat ! Ezt van aki tudja, van aki nem, van aki nem akar róla tudomást szerezni, vagy nem tudom ...ezek is ugyanolyan izmok, mint a karodon, lábadon , ha nem edzed őket, ugyan mitől lennének feszesek, erősek ?

Azért arra kíváncsi lennék , hogy az illető a feleségével ezt átbeszélte e, és tettek e ez ellen valamit ?

Én nem mondom azt, hogy nem lehet a másikból kiszeretni stb., tenni kell egy kapcsolatért! Sokan úgy vannak vele a környezetemben is, hogy "ó már szültem két gyereket, így nézek ki és más is így fog stb" a fenéket! tenni kell érte, hogy egy nő az nő maradjon mindig !Eljárok én is konditerembe heti háromszor és ha valaki sajnálja tőlem azt az időt , hát akkor én csak őt tudom sajnálni ... nem fontosabbak, mint a gyermekeim, de épp testben épp lélek én ezt vallom :)

2011. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Tudom, hogy nem szabad elhanyagolni az apát, nem is érzem, hogy elhanyagolnám. Inkább az érzelmi oldala érdekelne. olyan szép volt minden, azt hittem az igazinak szülök. Együtt terveztük, nem csak becsúszott, madarat lehetett volna vele fogatni, hogy apa lesz, a szülés is ok volt és a kezdeti lelkesedés szépen lelankadt. Aki hasonló cipőben járt kérem írja meg, hogy náluk mi vezetett idáig. hogy alakul át egy szerelmes férfi így. Amúgy a babót imádja és törődik is vele.Köszönöm!
2011. dec. 12. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!