Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket zavarna, ha a barátnőtök nagyon vékony lenne?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég nőietlen, de csak 44 kg vagyok :/ pici cicivel ráadásul. Egyszerűen nem tudok hízni.
2016. dec. 12. 08:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mondjuk valoban nem jon be az ilyen alkat, bar en mar idos vagyok az ilyenhez, es van egy nagy mellu felesegem. DE! vegyel fel push up melltartot, es iskolaslany egyenruhat, igy menj el bulizni, es utana az lesz a kerdesed, hogy hogyan vakard le a pasikat magadrol.
2016. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarna, a pici cici meg kifejezetten izgató. Mondjuk én meg az izmos lányokat szeretem inkább.
2016. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

engem a pici mell nem zavar, de nekem a teltebb alak tetszik, sokkal jobb ölelgetni :)

tudom milyen vékonynak lenni és nehezen hízni, mert én is ilyen vagyok sajnos :)


23F

2016. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem. ;)
2016. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, ha a személyisége bejön.
2016. dec. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Mi az, hogy a vékonyság nőietlen? Nem az alakod tesz nőiessé vagy nőietlenné.

A viselkedésed, öltözködésed tesz többek közt nőiessé. De hogy pont az alakod...

Amúgy meg ha a barátnőm leszel, nem azért, mert olyan kedvem van, hanem mert téged akarlak.

Akkor szerinted zavar valami rajtad?

Vagy ha zavar is, mit számít? Ha szeretlek mindent elfogadok rajtad, amit nem tartok teljesen vonzónak.

2016. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nekem bejönne,tényleg írj ;)
2016. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Imádnék egy ilyen pici, törékeny kis porcelán babával "jatszani" :-) Tetszene, hogy nagyon kell figyelmem, nehogy összetörjem a nagy mafla kezeimmel :-/ ;-D
2016. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
23%

Figyu én fiú vagyok 178cm és 63kg voltam,kis csonti.Aztán elkezdtem edzeni és most több mint 3évvel később már 89kg vagyok,és hát nem vékony :))

Ha van akarat,tudsz tenni ellene.Hidd el gyönyörű nő leszel ha egy kis izmot felszedsz magadra!!

Elég 5-6kg

2016. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44 kilósan is lehet gyönyörű nő! :-)
2016. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!