Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet, más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet, más is volt már így?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, de még nem volt szexuális kapcsolatom, annak ellenére, hogy már 3 lánnyal jártam néhány hónapig. Szerintetek jó ötlet, ha egy alkalmi szexpartnerrel vesztem el? Nagyon igényes és tiszta, diáklányról van szó, de semmi komoly nem lesz belőle, de nem is akarom. Kicsit azonban tartok a dologtól, mert még nem voltam nővel, de azt mondja nagyon megértő és segít meg minden. Nem voltam még ilyen helyzetben, ezért is vagyok egy picit döntésképtelen. Vélemények?
2016. dec. 12. 11:35
 1/2 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy az elveim miatt nem merek belevágni...
2016. dec. 12. 12:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyes, hogy elítéled a szexkapcsolatot. Nagy veszélye, hogy az egyik fél többet kezd el érezni a másik iránt. Mit mond a lány, ő csak szexkapcsolatot akar? Ha volt már 3 barátnőd, biztosan találsz előbb utóbb megint és azért mégiscsak jobb lenne egy rendes barátnővel elveszteni a szüzességedet. Ja és igényes és tiszta diáklány, de ha csak úgy szexel fiúkkal, ki tudja miket szedett már össze nemi úton, én óvatosabb lennék vele.
2016. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!