Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötlet lenne egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet lenne egy kis mikulási aprósággal/édességel meglepni az exem?

Figyelt kérdés

Nem haragban váltunk el.

Nem közvetlenül neki adnám, hanem letenném a lakása elé, vagy a munkahelyén az asztalára. Utalással arra, hogy tőlem van.

N



2016. dec. 5. 22:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Örülne egy kicsit, vagy idegesítené, hogy "rajta kattogok"?
2016. dec. 5. 22:37
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? Mi sem haraggal váltunk el, de elváltunk, és ennyi. Nem járunk egymás nyakára, néha beszélünk, és kész.
2016. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy miért szakítottatok, van-e valakije, milyen terveid vannak vele, neki veled, stb.
2016. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd !
2016. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, én is attól félek, hogy úgy venné, hogy a nyakára járok/rajta lógok.

Nincs senkije, nem illettünk egymáshoz, de én adnék még egy esélyt a dolognak.

2016. dec. 5. 22:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, de ha nem illettetek egymáshoz, akkor miért akarsz neki esélyt adni? ezután se fogtok jobban osszeilleni. Egyébként a kérdésre válaszolva, ne tedd. Az én exem is utalt rá, hogy karácsonyhoz hozna egy uveg bort amit o készitett, csak letenné az ajtó elé, hát finoman kozoltem, hogy nincs rá szukség.
2016. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy most működne? Ha egyszer nem működött...el kell engedni.

Szerintem ne lepd meg semmivel.

2016. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Exnek virgácsot vagy semmit.


Csak viccvolt, de exnek minek bármi, hadd zárja le mindenki szépen önmagában is.

2016. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem van valahol a padláson egy poénból elrakott 2008-ban lejárt csoki. Na azt neki, sok jókívánsággal :D


Végül is, ha szorulása van, "sebaj, jövünk!"

2016. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Komolyan, annyira szánalmas az ilyen nő... Hogy a francba lehet valaki ennyire buta? :(

És mégis mit vársz ettől? Felismeri, hogy te voltál az és felhív vagy amikor reggel kimész a bejárati ajtód elé ott fog várni egy csokor rózsával és azt mondja, hogy próbáljátok meg újra?

Vagy miiit, miit? Mi értelme az ilyennek? Valaki mondja meg, mert nem értettem soha az életben ezt a gondolkodási logikát(lanságot)....

2016. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!