Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Művagina vagy guminő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művagina vagy guminő?

Figyelt kérdés
Üdv szeretnék venni egy "utánzatot" csak nem tudom melyik hasonlít jobban a valódira? Ha valaki használt már az mondja el melyik milyen! Hülye válaszoktól kíméljetek
2010. máj. 2. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem vegyél egy kecskét.Annak tök olyan ,tejet is ad és cukcsimuckis ahogy mekeg.
2010. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ez elég szánalmas,miért nem keresel hús-vér nőt?
2010. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
szerintem a művagina nem hasonlít egy igazi nőre, bár ott van Kiszel Tünde...
2010. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem vegyél egy realdollt, igaz 5000$ de igaz
2010. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
azt mondják a nő után mindjárt a csirke a legjobb
2010. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
szerezz be egy igazit
2010. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi sok prűd faxkalapot. Szerintem mindenki az igazit szeretné de, ha épp nincs kéznél akkor mit lehet tenni??? Másrészt nőknek is van vibrátorjuk amin max csak mosolygunk és nem küldjük mindjárt az első mocskos kezű pasi kezei közé. Gondolkodjatok emberek!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__37..


Legalsó hsz egy normálisan gondolkodó csaj!!


Esetleg még:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Hulyeség. Művagina helyett használ karúszót. Olcsó, jól tisztán tartható, és majdnem olyan mint az igazi.... A feszességét a felfújás keménységével tudod szabályozni. Nőknek a felfújható latex dildót lehet erre a célra ajánlani.
2012. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!