Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szoktátok visszaolvasn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktátok visszaolvasni a volt/jelenlegi párotok üzenetváltásait?

Figyelt kérdés

akár jelenlegi párotok, akár vissza kellett utasítanotok.

Én pasiként igen, és sírnom kell, honnan hová lehet eljutni, pl. több száz sor, és úgy végződik, hogy "nincs értelme többet találkozni, persze tarthatjuk a kapcsolatot" ... :(


2016. máj. 1. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ilyesmivel foglalkozni, csak ha nem értek valamit, amit írt.

Te se fájdíts a szíved ilyesmivel. Sajnos sok kapcsolat tönkremegy inkább magadban vond le a tanulságot és lépj tovább.

2016. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Időnként igen. Én mosolygok rajtuk, nosztalgikusan. :D A múlt az múlt kár hogy azon rágódj! A szép emlékeket tartsd meg, az a lényeg.
2016. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen szoktam olvasni a régi üziket mondta,hogy ő is olvassa.
2016. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én soha. Mindig mindent kitörlök.
2016. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocs. Csak most láttam, hogy kizárólag lányokat kérdeztél.
2016. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. A jelenben élek.
2016. máj. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatban vagyok, 1-2 év után vissza-vissza olvasok. Szakítás után ez az elsô amit törlök. Nem kínzom magam ilyenekkel.
2016. máj. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!