Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánnyok/nők! Ha megszólít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánnyok/nők! Ha megszólít egy helyes egyenruhás férfi és azt mondja "szia, határvadász vagyok most jöttem a határról, ezért vagyok egyenruhában, randiznál velem? " Akkor egyből randiznál a sráccal? Jobb benyomás lenne róla hogy milyen jó férfi?

Figyelt kérdés

2016. dec. 16. 11:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem de rendőrbácsit játszó polgárőrrel igen, hmmmm.... Már nedves is lettem....

ahahaha

2016. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi a túró az a határvadász?

Amúgy kizárt :D

Egyrészt, én se lennék kapcsolatban olyannal, akinek "agresszív" munkája van (katona, rendőr, határőr, stb)

Másrészt, rám zúdít egy raklap "kit érdekel??" típusú infót az első mondatában, egyből arra következtetnék, hogy nonstop szóf.sása van, és irritáló.

Harmadrészt, mi alapján akar randira hívni? Cukin állok a mozgólépcsőn? Vonzóan ülök a villamoson? Szimpatikusan sétálok a járdán? A külsőm abszolút nem tükrözi a belsőm, bárkit lepattintok, aki rám néz, és az alapján akar ismerkedni, értelmetlen lenne egymás idejét húznunk.

2016. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12 vagyok

Leesett azóta, sikerült értelmezni a "határvadász"-t, csak hirtelen nem sikerült feldolgozni :D

2016. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Sokan itt tévedésben vannak.Én katonatiszt ként nem vagyok agresszív se kiabálos.Amúgy az hogy van rajtad egyenruha vagy sem kérdező,az nem befolyásol semmit.Attól még lehetsz s ar ember.Attól hogy nekem meg 3 csillagom van a hajtókámon nem leszek se több vagy kevesebb senkinél.A nők se lesznek oda érted.Ugyan az maradsz.Ami t látod itt is van olyan hőlgy ill. kisasszony aki nem szereti a katonát,rendőrt... stb.
2016. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

tibcsi052

Idézőjelbe raktam az agresszív szót, nem véletlenül. Ismerek rendőrt, nem ordibál, nem erőszakos, nem erről van szó.

2016. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tibcsi, aki nem agresszív. Akkor amikor azt írtad, h a nőket pofán kell vágni, hogy tudják hol a helyük, biztos meghackelték az accountodat, ugye?
2016. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem hackelték meg.Tudom mit írtam.Amúgy az iróniát is érteni kell.Ahogy azt is meguntam hogy a legtöbb kérdésre normális választ adjak.Egy ideje csak trollkodok...Van amelyik megérdemelné.Sose veetem nőt és nem is fogok soha.
2016. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tudom sok mindenki nem fog velem egyetérteni de én igen randiznék vele!
2021. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!