Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk zavarna ha instagramon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk zavarna ha instagramon, facebookon, neten, ilyen képeket látnál a szerelmedről?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a barátnődet korábban elhívták már fotózásokra és szép képek készültek tényleg semmi erotikus tartama nem volt a fotóknak. Később azonban egy szexi fotó sorozatot készítettek róla ahol egy Pasival van a képeken. (Félmeztelenül) a barátnőtökön csak melltartó, nadrág, a fiún pedig hasonlóan egy nadrág. A képeken pedig a pasin fekszik ,átöleli, közel vannak egymáshoz stb, szóval minden kép ilyen. De ez csak egy fotózás volt. Szóval ha a barátnőtök még menne ilyen fotózásra akkor nem lennétek vele együtt? Mennyire zavarna? Megbíznátok a párotokban? Természetesen mindennek utána járhatnátok, ha bizalmatlanok vagytok és mást feltételeztek.

2016. dec. 19. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Kizárt, hogy ezt eltűrném 'D Menjen nyugodtan, de akkor nem leszek vele
2016. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Engem zavarna! Nincs bajom azzal, ha valaki effajta fotókat csinál magáról, vagyis nem ítélem el, de ilyen lány párja nem akarok lenni, ez a világ nem az én világom, ennyi...
2016. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
En modellkedtem par evig, kulfoldon is, szoval abszolut korulmenyektol is fugg. Kulfoldon abszolut az ugynokseg donti el, hogy mit csinalsz, nincs olyan, hogy "jaj, en nem, mert latszik a cicim korvonala, es ott egy masik pasi is felmeztelenul", itthon ez mas. Itthon nagyobb dontesi szabadsagod van, igy ha a lany ilyen fotozasra megy, az azert van, mert o akarta ilyen modon is mutogatni magat (pluszban meg ugye instan es facen is), az nekem nem ferne bele. Ha nem tud valasztani mert olyan helyzetben van, azt megertenem, de az ilyen tudatos magamutogatast mar nem. Osszegezve. De ez csak az en velemenyem.
2016. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Óh, ilyen képektől, még alkalmas a lány pár dugásra.
2016. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem zavarna, mivel valószínűleg észre sem venném, nem nagyon szoktam netes képeket nézegetni, egyrészt mert nem vagyok fent instagrammon, másrészt mert azt se tudom, mi az:-).
2016. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem zavarna, ez miatt akadjak ki és dobjak el egy amúgy jól működő kapcsolatot?
2016. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha bízol benne és ő is benned, miért dobnad el?

Pláne ha jó a kapcsolatotok :)

2016. dec. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kúrja azt mást is nem csak te

vagy fogják.

😉

2018. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!