Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában mindenki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindenki olyan érzékeny, titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és kikészít a lelkizés férfiak és nők részéről egyaránt. 8 éve még senki nem beszélt ennyit a problémáiról, mindenki titkolta és csendben megpróbálta túl tenni magát a dolgon.
2016. dec. 19. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Aztân meghaltak 50 évesen valami stresszbetegségben.
2016. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Javítsd ki ha tévedek, de te most nem a problémádról beszélsz?...

(ahelyett, hogy csendben megpróbálnád túltenni magad a dolgon)

2016. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindig is azok voltak, csak régebben nem mutatták ki.Egyébként sztem sokkal jobb ha kibeszéli magából az ember, mint ha elfojtaná magában. Én régebben mindent szó nélkül lenyeltem, de ebbe annyira belekeseredtem hogy testileg is súlyosan lebetegedtem. Szóval azóta tudom, hogy sokkal jobb kimondani és letisztázni ,valakivel megbeszélni a gondokat, ettől legalább kicsit lenyugszik az ember.
2016. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki akkor én utálok lelkizni... 25/F
2016. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem, sőt. Szerintem pozitív, hogy többet mernek az emberek gondolkodni, beszélni a problémáikról. A nyílt, egyenes beszéd sokkal jobb, mint évekig, évtizedekig gyűjtögetni a sérelmeket és mérgezni vele az életünket.


Ráadásul sokaknak segít, ha rájönnek, mások is küzdenek hasonló problémákkal, mint ők, nincsenek egyedül az univerzumban.


Nyilván van hely és idő, amikor nincs a helyén, ha elkezd lelkizni az ember, de egy igazi baráti beszélgetésben sokkal jobb ez, mint a felszínesség.

2016. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
És te most mit csinálsz? Zavarod magad?
2016. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez miért baj?

Az elfojtott problémák betegséghez vezetnek.

Ha nem vállalod fel, hogy bajod van, akkor nem keresel rá megoldást. Ha elismerted, hogy sz*r vagy a palacsintában, akkor egyúttal a megoldást is elkezded keresni, és ha egyedül nem megy, akkor nem gáz segítséget kérni.


21/L

2016. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

7. vagyok

sz*r vagy a palacsintában helyett = > van :D

2016. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 pedig úgy viccesebb volt. :)
2016. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!