Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lehet, hogy mostanaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet, hogy mostanaban zavar, ha megnéznek az utcan?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, férjezett, van egy kislanyunk. Nem szeretnék nagyképunek tunni, tavol all tolem, nem vagyok egy topmodell, de -mint minden no- én is sokszor kaptam mar elismero pillantasokat, vagy futtyogéseket, DE: egy ideje ( jo fél éve mar kb) ott tartok, hogy szabalyosan rosszul vagyok az utanam fordulo pasik reakciojatol. Mindig is probaltam noies ( figyelem: azt irtam noies, nem k*rvas) lenni. Par nappal ezelott pl vacsorazni indultunk a férjemmel, magassarku, szoknya, elegans bluz volt rajtam, és lathatoan baromira nem zavart jopar himnemut a tény, hogy a férjem mellettem sétal, jottek a futtyok, beszolasok, meg az " ooohbaby-k" .. Olyan kellemetlenul éreztem magam ezutan, hogy megkértem a parom, menunk inkabb haza, majdnem elbogtem magam.. Kulfoldon élek, itt mar most nyari meleg van, egyszeruen nem merek kimenni ruhaban az utcara ( holott még a 70 éves mamik is abban nyomulnak ),mert tartok a " reakcioktol" .. Annyira nem tudok mit kezdeni ezekkel a helyzetekkel, nem tudom miért, rendesen frusztralva érzem magam tole, lassan " futtyogos-pasi" fobias leszek :) Ti is vagytok igy?Hogyan gyozzem le ezt?Mi miatt utalhatom ennyire ha utanamfutyulnek?
2011. máj. 13. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hmm fincsi kis milf :DDDD
2011. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Utálod, hogy a másik nem vonzónak tart?

Én imádnám ha nők nyilvánítanák ki a tetszésüket irántam, de még egy sem mondta.

21f

2011. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem csak az öltözködésed teszi. Vélhetőleg nagyon erős kisugárzásod van. Biztos vagyok benne, hogy az életviteled és a környezeted kiegyensúlyozott. Jók az energiáid, és ezt érzik meg. A külsőd csak "ront a helyzeten". :) Ha igénytelenebbül öltöznél, akkor is megnéznének és füttyögnének. Próbáld csak ki. Meglátod, nem csak a ruha teszi, meg az alakod, hogy reakciók áldozata vagy.
2011. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Előző vagyok. Szerintem azért utálod, hogy utánadfüttögnek, mert bár 50%-ban jól esik, hogy jó véleménnyel vannak rólad, de a másik 50% félelmet kelt benned. Szoktad gyorsabban szedni a lábad miután véleményeztek? Hogy minél hamarabb eltünj a szemük elől? Ha igen, ez a biztonságérzedet miatt van.

Biztonságérzet hiánya = félelem

2011. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval... az én férjem biztos elkapná azt aki csak így befüttyögne nekem... talán ezt hiányolod a párod részéről és ezért éled meg így ezt a dolgot..
2011. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolso - hm, nos, igen, ugy érzem, " rendben van" az életem, kiegyensulyozott vagyok, ezt jol sejted.

Ha futtyognek, akkor nem szedem gyorsabban a labam, hanem .. pff, de nevetségesnek hangzik.. "szégyellem magam" ( :D) , meg nem merek a tobbi emberre nézni ( a nem-futtyogokre) , mert félek, hogy rajtam nevetnek, " hehee, nézd mar, nem beszoltak neki? " Volt, hogy a rendorok megalltak ( bokolgatni) - elsullyedtem szégyenemben...

2011. máj. 13. 23:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Hm, nos igen... Miutan a férjem is szem-és fultanuja volt a dolognak ( tenni semmit sem tett) , megkérdeztem tole: ha latod ezeket a lámaállatokat beszologatni, zavar, vagy épp ellenkezoleg, buszke vagy? Azt mondta: zavarja, de nem tud mit tenni ellene...
2011. máj. 13. 23:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fütyülést meg oohbaby meg ilyenek csak a kisebb intelligenciával rendelkezők nyomatják...szóval velük kár foglalkozni...amúgy meg belegondoltál már hogy hány 28 éves nő álma az hogy úgy nézzen szülés után hogy mindenki utánafordul az utcán? Komolyan én ennek örülnék a helyedben. Szégyellni magad? meg nem mersz mások szemébe nézni? Szerintem vmi más lelki dolog állhat ennek a hátterében, mert oks hohgy zavar, de ennyire nem kéne, sőt mint mondtam örülni kéne..
2011. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem lehe, hogy mivel már teljesen elkötelezted magad a férjednek, gyereketek is van, szereted, és ezért zavar?


próbáld meg a jobb oldalról nézni.. 28 éves vagy, gyereked van, férjezett vagy, de tetszel több férfinak is..


ne foglalkozz velük.. a többiek nem nevetnek rajtad szerintem.. nem úgy veszik, hogy nééézd beszóltak neki...

2011. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!