Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan gáz, ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gáz, ha egy nőnek van jogsija esetleg kocsija is, de a férfinak nincs, fordítva ez miért nem ciki?

Figyelt kérdés
Állítólag nemi egyenlőség van. Akkor miért olyan fura, ha egy nő vezet és a férfi ül az anyósülésen?
2016. dec. 20. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fura.
2016. dec. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos van akinek fura a dolog.

Én, jól elvagyok, ha csaj hurcolássza hátsóm.

Állítólag, ami nagy előnyöm, hogy nem beszélek bele a vezetésbe. Mivel utálom én is, ha anyósülésről akarják megmondani, mikor mit csináljak.

2016. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jogsim, se autóm. Egyáltalán nem "ciki", "gáz" meg ilyen hülyeségek. Egy ideig még nem is rá szükségem. Legalább ennyivel lassabban pusztul el a környezetünk.
2016. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, de engem is nézett már le nő emiatt randin.

Hiába, hogy egy fostos aktatologató titkárnő volt csak nettó 140es fizuval, hiába hogy apu vette neki a nyomorék kis Suzukiját, mert magától még arra se telt volna, még én voltam leoltva, hogy nincs kocsim :D

Pedig keresek havi nettó 800-900at, félévente vehetnék kocsit, vadiújat a szalonból, nem használt szaart; ha akarnék. De nem akarok, mert nincs szükségem autóra. Ha lesz rá szükségem, majd veszek.

Persze ezt nem kötöttem az orrára, ha ennyire felszínes, akkor így járt, az ilyen úgyis csak élősködne rajtam, szal nem kár érte :)

2016. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!