Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a reakciotok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciotok ha a parotok elmondana hogy o autista?

Figyelt kérdés
MAK kartyaja van.

2016. dec. 21. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg ha komoly, akkor észre lehet venni.

Egyébként az zavarna, ha ilyen komoly dolgot azután mondana el, hogy összejöttem vele. Nagyon becsapva érezném magam

2016. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Heart of Darkness ***** válasza:
85%
Megnyugtatnám, hogy ne aggódjon, én ettől ugyanúgy fogom szeretni. Nem haragudnék rá azért, mert nem mondta el eddig, teljesen át tudom érezni azt, amikor vannak dolgok amikről jobb ha nem beszélünk addig ameddig nincs meg a bizalom és a kötődés.
2016. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Kételkedni kezdenék a valóságfelfogásomban azért, hogy ezt neki kell még külön elmondania és én nem vettem észre egyáltalán.


De komolyan. Ez most olyan kérdés, mintha "Mi lenne a reakciótok ha a párotok elmondaná hogy csak egy lába van?"

Akár autizmus akár ez, ezeket észreveszi az ember mondás nélkül is.

2016. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Azt hogy hazudik és táppénzcsaló. Egy "igazi" autistával igen nehezen tudnál randizni menni...


Emlékszel Raymond-ra? Na, ő nem egy színész túljátszása miatt volt olyan amilyen, hanem a valóságon alapult.


Az iskolánkba járt autista srác különórákra és valljuk be nagyon fura volt. Halottuk néha mikről tanul és hogyan... De láttuk azt is, hogy mindenhová kísérni kellett mert képes volt megállni a sínpálya közepén a vonaton működési elvét mondani meg a külső szemmel bizarr "szokásai"...


Egy igazi autista nem nagyon fogja ez így kimondani hogy ő az. Szóval aki ezt mondja az kicsit rájátszik a dologra. Ami nem túl szép dolog, valljuk be.

2016. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kidobnam mert becsapva ereznem magam. Es lehet ez most gonoszul hangzik de nem jonnek ossze soha serult emberrel, nem akarok plusz munkakat meg pluszba gondoskodni rola emiatt.
2016. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha autista, azt elég hamar észre lehetne venni.
2016. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

#5


Mindenki sérült valamennyire. Főleg azok akik harsogják az "én ugyan nem!!!! Én boldogvagyok!!!!!!" emberkék.

2016. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan természetű lenne, hogy a befolyásolja a mindennapjait, nekem is feltűnt volna már (ellenkező esetben az én hibám...). Ha nem, akkor meg nem foglalkoznék vele.
2016. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy lennék vele, mint a hármas válaszoló. Igencsak meglepődnék, ha a párom több hónapi együttlét után egyszer csak bevallaná, hogy ő autista. Ez azért nem olyan, mint a rejtett heréjűség, hogy nem lehet az első randin észrevenni.
2016. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7, na ez is hulyeseg.
2016. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!