Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a szerelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a szerelmetek elmondana nektek ezt a dolgot, a betegségéről?

Figyelt kérdés
Az van,hogy kiskorom óta azzal szenvedek,hogy tépkedem a hajam. Voltam szakembereknél, de sosem tudtam leszokni mindig voltak foltok a fejemen amiket takargattam. Soha senkinek nem mondtam el a szüleim csak észrevették. Azt hiszem tudom mi lehet az oka, kiskorától ered. Barátommal nagykn komoly lett a kapcsolatunk,első szerelmem. 18 vagyok,ő 20. El szeretném neki mondani, tudom hogy megértené. Csak benne bízom,senki másban, szüleim már Úgy tesznek mintha minden rendben lenne,nem beszélnek róla. Úgy gondolom,segíthetne a leszokásban ha elmomdanám neki. Végül is ez betegségnek mondható. Már próbálkozom minden erőmmel leszokni. Tudom hogy mellettem fog állni,de ti hogy reagálnátok egy ilyen helyzetben,mit szólnátok ehhez? Vagy taszító?
2016. dec. 5. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakibe szerelmes vagyok, akkor nyilván nem lenne taszító, és azon lennék, hogy segítsek neki. Szerintem mond el neki, ha nem úgy reagál, ahogy az elvárható, akkor jobb ha most kiderül hogy nem tud elfogadni téged mindennel együtt.
2016. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy megértő lennék és segítenék.

Párom ennél komolyabb problémákkal küzdött, azt is megoldottuk együtt :-)

2016. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Az ilyen kenyszeres dolgokat addig toleralom, amig latom, hogy az illeto erosen probal leszokni rola, es eredmenyesen. Ha csak panaszkodast latnek, akkor otthagynam amugy is, mert sok mindent elarul a szemelyisegrol, mert a magam tapasztalatabol tisztaban vagyok vele (en koromragos voltam, de nem olyan kis "aranyos", neha ideges modon, hanem szo szerint veresre ragtam gyakran a husig), hogy csakis akaraterotol fugg a leszokas. En egyik nap felkeltem, eldontottem. Ez volt 3 eve, azota egyszer sem ragtam semmimet. Nem volt konnyu, de siman kivitelezheto. Neked is menni fog, biztos vagyok benne:)
2016. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abban támogatnám a páromat, hogy találjon egy valóban jó szakembert, aki megfelelően foglalkozik vele és a problémájával. Ha a terápia meghaladná az anyagi lehetőségeit, akkor anyagilag is támogatnám (ha megtehetem).

Szakmabeliként sajnos sem az akaraterőben (önmagában), sem a szerelem gyógyító erejében nem hiszek.

2016. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
én nem tolerálom az ilyet, meggondolnám, hogy kell-e ilyen pár
2016. dec. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tidom mi a neve annak amit csinálsz de egy valós 'betegség' volt a tv-ben is egy nö akinek pszihológus segïtett mert szinte kopaszra tépte magát... komoly segítség kell neked mert nem fogod magadtól tudni megállítani amit csinálsz! Mond el neki, ha szeret megérti és segíteni fog!
2016. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos van az a dolog, hogy szerelem mùlik szeretetté alakùl. Ez biokémiailag magyarazhatò. Na jò nàlad tudomàny ellen megy a ròzsaszín köd és ùgy gondolod örökké együtt. Szòval egyszer jön a pont ,hogy már reállisan làt téged. Akkor nagyon nagyon fogja zavarni...Addig van időd leszokni. Màsik ilyen ember vajon igazi bajban , gyereknevelésben hogy viselkedik ??
2016. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez "csak" olyan kényszerbetegség féle. A szerelem meg állítólag csodákra képes :D Ezzel csak azt akarom mondani, hogyha tényleg szeret, akkor segíteni fog neked, és ha te is tényleg szereted, akkor minden erőddel azon leszel, hogy az ő segítsége ne legyen hiábavaló :)
2016. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!