Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tapasztalat szöges ellentétb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapasztalat szöges ellentétben áll a gyakorin hangoztatottakkal?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest, hogy itt azt hajtogatjátok, hogy a nők magányosak lesznek, ha elhajtanak mindenkit és a tökéletesre várnak, meg hogy pár nagymenő férfin osztodzkodnak, folyton olyan párokat látok, ahol "jó pasi" van átlagos nővel. Még magam is így vagyok a barátommal. Rengetegszer látok ilyen párokat, ami azt (is) jelenti, hogy sokkal több "jó pasi" van mint igazán "jó nő". Pedig ennek is az ellenkezőjét írjátok itt, hogy a sok jó nőnek kell lejjebb adnia, mert alig van "jó pasi", és egyedül maradnak. Vagy osztozkodnak. Fenéket! Nem hogy a jó nőknek, még az átlagosak legtöbbjének is jut "jó pasi". És a kevésbé vonzó, nem sármos, nem karizmatikus férfiakat nem nagyon látni, csak az átlagosat alulról súroló nőkkel. Szóval ennélfogva azt sem értem, mikor itt jó nőben reménykednek, miközben írják, hogy nem helyesek, nem izmosak egyáltalán.
2016. dec. 22. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Már nem értünk egyet, én az oldal hatására számoltam direkt, hogy hány jó pasit látok. Decemberben 4-et láttam.
2016. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nőként vagy férfiként mondod? Meg aztán, hol laksz? Én nőként mondom Pestről.

Vagy lehet hogy nagyon más az ízlésünk.

2016. dec. 22. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok igazság van abban, amit írtál. :)

Vagy én vagyok kevésbé kritikus a pasikkal, mint a nőkkel, de én is sokszor látom, hogy tök jó pasi van átlagos lánnyal. Sőt, velünk is ez a helyzet, hogy a párom tök jó pasi, én meg átlagos nő, mégis odavan értem.


Mondjuk én szép nőt is látok azért bőven. ;)

De ők nagyon ritkán szoktak ilyen kis Áltagjóskákkal sétálni kézen fogva, őket tényleg 10/10-es pasikkal látom.



Az viszont abszolút igaz, hogy nem kell lejjebb adni az igényeket, sem gyerekkel, sem X éves kor felett, se X kilósan, mert így találnak a nők olyan partnert, aki megfelel. Ezzel gondolom csak a pasik áltatják magukat, mikor egy nő elhajtja, hogy "bezzeg majd 30 évesen, egyedülálló nőként rohansz majd vissza hozzám."

Nekem is mondott ilyet pasi, azóta se bántam meg, hogy kiraktam vagy elküldtem. :) Sőt, még csak magányos se vagyok.

2016. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sem értek egyet.


Budapest, N

2016. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Manapság csak az a "jó" aki régen "ultimate" volt.


A régi jó mára közepe.


A régi közepes mára rossz.


A régi rossz mára láthatatlan.

2016. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szintén pesti nő.
2016. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már régóta számolom mennyi ész nélküli libát látok és szerintem sokkal egyszerűbb lenne megszámolni mennyi nem az...
2016. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár szokták mondani, hogy "ha eszed nincs, legalább szép legyél". Ezért lehet itt ennyi szépséggel foglalkozó kérdés...:D
2016. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont, hogy gyakrabban látok szép lányokat teljesen átlagos, vagy kicsit csúnyácska pasikkal, szóval én azt nem tudom megérteni, minek sírnak itt ennyien, hogy biztos a külsejük miatt nincs barátnőjük.

Hozzáteszem, én vidéki nagyvárosban élek, és ahogy észrevettem, Budapesten valóban több helyes férfi van, mint az én városomban, szóval lehet, hogy én emiatt tapasztalom az ellenkezőjét.

2016. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nő választ a férfiak közül!

Hogy milyen férfi kell egy nőnek,azt a ő pontosan tudja.

Ha viszont csalódik a nő,akkor vagy rossz volt megérzés,vagy pedig a férfi nagyon jó játékos.

2016. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!